Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Guest Judge
Mohammad mehdi Behfarrad
February / 2021
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اسفند ماه 99 آقای محمد مهدی بهفرراد مدیر تبلیغات صنایع غذایی بیژن می‌باشند.
محمد مهدی بهفرراد مدیر تبلیغات صنایع غذایی بیژن متولد دی ماه 1362 می باشد. ورود او به بازار کار از صنعت IT، استارت آپ های IT و گیم بوده و مدیر عاملی چند شرکت دانش بنیان از جمله یاراکیش و مدریک را در کارنامه خود دارد.
همزمان با توجه به تحصیلات MBA و علاقه فردی به دنیای تبلیغات و مارکتینگ به مشاوره ی استارت آپ های مختلف در زمینه بیزینس، مارکتینگ و تبلیغات پرداخته است و در نهایت اقدام به راه اندازی پلتفرم تبلیغات ویدیوئی "تپلیغ" نمود.
او به دلیل مدیریت مجموعه های دانش بنیان تولید کننده محصولات نرم افزاری و بازی های موبایلی در زمینه تبلیغات دیجیتال، تبلیغات تعاملی، بازاریابی چریکی و تبلیغات بر پایه تحلیل داده مهارت های خوبی کسب کرده و در این عرصه زیر ساخت های متعددی طراحی و پیاده سازی نموده است.
او در حال حاضر به عنوان مشاور مدیرعامل بیژن و مدیر تبلیغات محصولات صنایع غذایی این برند و نیز شرکت پارسیان پخش بیژن فعالیت دارد.
...
View ...
Armita Jelveh
December / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی دی ماه 99 خانم آرمیتا جلوه مدیر تبلیغات صنایع تلاونگ می‌باشند.
آرمیتا جلوه مدیر تبلیغات صنایع تلاونگ و متولد آذرماه ۱۳۶۳ است. ورود او به بازار کار از صنعت نفت و گاز و پتروشیمی بوده که این تجربه در شرکت‌های بزرگ مشاوره مهندسی از جمله ایریتک و آذرپولاد به دست آمده است. دانشی که او در این صنعت به دست آورده است او را در مهارت‌های کنترل پروژه، مدیریت منابع،‌ زمان‌بندی و ایجاد سیستم در انجام‌ کارها به شدت توانمند کرده است و شاید همین تجربه، به پیشرفت او در صنعت تبلیغات کمک کرده است.
ورود او به صنعت تبلیغات از طریق همکاری با آژانس‌های مختلفی مثل نگین تبلیغات، بادکوبه، ورسا و دارت بوده است. او توانسته تجربیات و دانش خود را در آژانس‌های مختلف دیجیتالی، فول سرویس در حوزه‌های مختلف استراتژی، خلاقه،‌ شناخت و مدیریت رسانه کامل کند.
او امروز در مجموعه‌ی بزرگ تلاونگ با انباشته کردن تمامی تجربیاتش در فضاهای مهندسی و مدیریتی و ترکیب آن با دانش تدوین و اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغاتی نقش موثری را در برنامه‌های ارتباطی تلاونگ ایفا می‌کند.
...
View ...
Soroush Moradi
November / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آذر ماه 99 آقای سروش مرادی مدیر مارکتینگ شرکت پادایران می‌باشند.
سروش مرادی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی هستند ایشان پس از فراغت از تحصیل دوره کارشناسی و در سال 1384 جذب بازار کار شد. در ابتدا در یک مغازه فروش لوازم خودرو به عنوان فروشنده مشغول به کار شدند. اندکی بعد به سودای راه اندازی کسب و کار مستقل و در یک دوره دوساله، مشاغل مختلفی امتحان کردند که در همگی شکست خوردند.
در سال 1386 در شرکت پومر که در آن سالها بزرگترین تولید کننده تجهیزات و مبلمان اداری بود به عنوان کارشناس فروش منطقه جنوب شرق تهران استخدام شد در این شرکت و محیط حرفه ای آن به سرعت رشد کرده و در مدت 3 سال به یکی از مدیران فروش و بازاریابی آن شرکت تبدیل شد. گستردگی بازار و محصولات پومر و رقابت فشرده موجود در بازار شرایطی را فراهم نمود تا ایشان در طی 5 سالی که به عنوان مدیر فروش وبازاریابی فعالیت میکرد در سراسر ایران و با طیف متنوعی از مشتریان اعم از خصوصی و دولتی از نزدیک در تماس بوده وتجربیات ارزشمندی کسب نماید. در همین دوران متوجه شد که توجه به فعالیت های بازاریابی تا چه میزان موجب ایجاد تمایز در بازار شده و تا چه مقدار مغفول واقع شده است. این مساله محرکی شد تا به تحصیل در دوره مدیریت بازاریابی در مقطع کارشناسی ارشد پرداخته و دانش آکادمیک را به تجربیاتش اضافه کند.
در همین دوران وهمزمان با تحصیل از شرکت پومر جدا شده و به عنوان مدیر بازاریابی و فروش به شرکت نوین چوب پیوست در این شرکت مدیر بازاریابی و فروش محصولات مصرفی صنعت مبلمان خانگی و اداری مثل رنگ و چسب و ابر و اسفنج بود و به شکل تخصصی و به مدت 3 سال در پروسه بازاریابی و فروش B2B درگیر شد در شهریور سال 98 از نوین چوب جداشده و به عنوان مدیر مارکتینگ به شرکت پادایران پیوست. یک شرکت ریشه دار و قدیمی که از سال 1353 در حال فعالیت در حوزه مبلمان اداری است در این دوران سعی کرد با درک جایگاه منحصر به فرد شرکت پادایران و کمک به گسترش رویکردهای مورد نظر شرکت پادایران ، در پروسه طراحی و پیاده سازی استراتژی های جدید بازاریابی شرکت پادایران نقش داشته است.
...
View ...
Ardeshir Mosleh
October / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آبان ماه 99 آقای اردشیر مصلح مدیر تبلیغات شرکت پدیده شیمی قرن (اکتیو) می‌باشند.
اردشیر مصلح متولد سال 1360است او با مدرک کارشناسی گرافیک از سال 80 فعالیت خود را به‌عنوان گرافیست و کارشناس چاپ در مؤسسات و انتشارات متعدد شروع کرد و پس از مدت ‌زمان کوتاهی با حضور در مطبوعات به عنوان مدیر هنری به فعالیتش ادامه داد. او در این دوران به عضویت انجمن خبرنگاران کشور نیز درآمد. اردشیر مصلح در این سال‌ها با روزنامه ها و مجلات به نامی چون روزنامه نشاط، سرمایه، تماشا، اعتماد ملی، بانی فیلم، جهان صنعت، مجله همشهری خانواده، همشهری6 و 7 و زندگی ایده‌آل و ده‌ها مجله و هفته‌نامه‌های دیگرهمکاری کرد. او در طول این سال‌ها هم‌زمان نیز با مؤسسه تخصصی مطبوعات کشور همکاری داشت و در کنار فعالیت در مطبوعات در سال 86 با ورود به گروه صنعتی گلرنگ در بخش روابط ‌عمومی و بعد به ‌عنوان رئیس واحد سمعی و بصری در حوزه کالاهای مصرفی شروع به کار نمود و به‌ مرور با گسترش فعالیت‌ها در این حوزه زمینه فعالیت خود را تغییر داد و پس از 12 سال با حضور در پست‌های مختلف در گروه صنعتی گلرنگ چون سرپرست آتلیه طراحی، مدیر تبلیغات مؤسسه گلرنگ رسانه، رئیس تبلیغات و آتلیه طراحی شرکت ماریناسان، رئیس بخش دیجیتال و وب ‌سایت‌های گروه صنعتی گلرنگ حالا یکی از اعضای شناخته شده حوزه بازاریابی و تبلیغات دراین مجموعه است. او اکنون مدیر ارشد تبلیغات برندهای اکتیو، حیات و رویاست. اردشیر مصلح همچنین در طول این سال‌ها در مقاطعی با برندهایی همچون اویلا، افق کوروش، گلرنگ، آیری، مرسی، بارلی، لندی، پیکونیز همکاری داشته است. او در این مسیر در کنار کسب تجربه عملی در بخش بازاریابی و تبلیغات با هدف دستیابی به دانش روز و کسب مهارت‌های علمی بیشتر نیز در سال 98 مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت کسب ‌وکار گرایش بازاریابی از دانشگاه مدیریت تهران گرفت. اردشیر مصلح با استناد به دانش روز و تکیه برتجربه عملی که در سایه فرصت‌های ایجاد شده در گروه صنعتی گلرنگ به دست آورده بود تا به امروز موفق به فعالیت مستمر در بخش‌های متنوعی در حوزه بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و پیشبرد فروش شده است.
...
View ...
Bahram Siavashnia
September / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مهر ماه 99 آقای بهرام سیاوش نیا مدیر تبلیغات و روابط عمومی هافمن می‌باشند.
بهرام سیاوش نیا دارای مدرک کارشناسی عکاسی و طی بیست سال اخیر در عرصه تئاتر و موسیقی فعالیت داشته و مدتی در صنایع غذایی شیرین عسل بعنوان طراح فعالیت نموده و پس از چندی تلاش در عرصه چاپ و تبلیغات راه خود را در این عرصه در راستای توسعه کاری خود برداشته و دوره های برندینگ و تبلیغات پارتیزانی را در آکادمی GIMM آلمان گذرانده و در سال ۹۷ به مجموعه بزرگ هافمن پیوست و تلاش خود در ارتقای این برند را شروع نمود و در سال ۹۸ با کمک و مساعدت و به پشتوانه مدیر عامل مجموعه هافمن ( دکتر حمیدیه ) برای اولین بار تیزر بسیار خاص در صنعت را ایده پردازی و به مرحله اجرا در آورد وی با این تیزر، دیوار چهارم تیزرهای تلویزیونی را شکست.
به گفته وی، او خود را در هافمن پیدا نمود و توانست در این مجموعه با همراهی و همدلی مدیر عامل مجموعه و مدیریت آژانس تبلیغاتی بادکوبه، آقای بابک بادکوبه، حرفه ای گری و حرفه ای بودن در امر تبلیغات را فرا بگیرد و از اینرو خود را همیشه، مدیون و مرهون هافمن و مدیر عامل هافمن می داند. اکنون نیز بعنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومی هافمن در این مجموعه بزرگ ایفای نقش می کند.
...
View ...
Keivan Shokrani
August / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی شهریور ماه 99 آقای کیوان شکرانی مدیر برند گلدیران (ال جی) می‌باشند.
داور مهمان برای بررسی آگهی های تلویزیونی و رادیویی شهریور ماه 99 کیوان شکرانی است. او متولد سال 62 بوده و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته ریاضیات کاربردی( کارشناسی) و مدیریت اجرایی(کارشناسی ارشد) به پایان رسانده است. شکرانی آموخته های گرانبهایی از کار در زمینه Qualitative Market Research در شرکت راهبر بازار که نماینده رسمی کمپانی"Kantar " در ایران محسوب می شد را دارد. اجرا و آنالیز صدها جلسه FGD وIDI در زمینه های متنوع و پژوهش¬های Ethnography ، باعث شد تا شناخت عمیقی از دیدگاه ها، ریشه های فرهنگی و دلایل رفتارهای متفاوت مشتریانِ کسب و کارهای گوناگون کسب کند. شکرانی در ادامه مسیر کاری خود به گلدیران پیوست و فعالیت های وسیع بازاریابی برند ال¬جی را در بالاترین سطح و در تعامل با ساختار پیچیده مدیریتی و سازمانی گلدیران- ال¬جی تجربه کرد. وی هم اکنون به عنوان مدیر برند گلدیران مشغول فعالیت است و بر خلق و گسترش همه جانبه برند انحصاری گلدیران"جی پلاس"تمرکز دارد. ارتباط نزدیک و کار با مدیران برجسته بین المللی، این فرصت را به او داده تا با جریان های به روز مدیریتی و روندهای مدرن بازاریابی همگام باشد.
...
View ...
Amir Khatibi
July / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مرداد ماه 99 آقای امیر خطیبی مدیر ارتباطات بازاریابی گروه ویتانا می‌باشند.
عنوان "مشاور اجرايی" در بنگاه های ايرانی شايد تا چند سال پيش آنقدر اهميت نداشت، اما در اختيار داشتن همكارانی با اين عنوان كه توانسته اند چند صنعت را تجربه كنند و توانايی تركيب فرصت های پيش روي بازار را با قابليت های صنايع مختلف دارند، در واقع ترجمه عملی "پياده سازی استراتژی اقيانوس آبی" است، و من اين مهارت را در طي ساليان اخير برای خود كسب نمودم تا امروز بتوانم به عنوان يک "طراح كسب و كار" همراه كسب و كار های بلوغ يافته و يا در حال شكل گيری باشم. در همکاریهای گران بهای سال های اخیر در حوزه بازآفرينی كسب و كار و طراحي استراتژيهای رشد، توانستم در شركت پاكسان با عنوان معاونت بازاريابی و فروش، فرصت رونق بخشی به يک سازمان بالغ را تجربه كنم؛ و در ادامه، به گروه ويتانا پيوستم، مجموعه ای در حال رشد و پويا، كه در جايگاه مدير ارتباطات بازاريابی به من اعتماد كرد. اين چند خط، بخشی از داستان مزرعه آفتابگردان است كه دكتر امير خطيبی از مسير تجربه اندوزی خود در فضای كسب و كار ايران می گويد. تحصيلات خود را در حوزه دكترای حرفه ای كسب و كار به سرانجام رساندم و در انتظار رفع محدوديتهای كرونا برای ادامه تحصيل در يک دانشگاه اروپايی هستم.
...
View ...
Afsaneh Javanshah
June / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی تیر ماه 99 خانم افسانه جوانشاه مدیر تبلیغات و روابط عمومی مجموعه خوشبخت می‌باشند.
خانم افسانه جوانشاه متولد اردیبهشت 1366 و دارای مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی و مدیریت تبلیغات می باشند. ایشان فعالیت خویش را از سال 1384 آغاز نمودند و در اواخر سال 1396 به هلدینگ زرین بوکا، صنایع غذایی طبیعت پیوستند و به مدت یکسال مدیریت تبلیغات و روابط عمومی مجموعه طبیعت را بر عهده داشتند سپس در سال 1397 فعالیت خویش را در همان هلدینگ، در شرکت صنایع غذایی زرین صنعت خوشبخت ادامه دادند و از آن زمان تاکنون به عنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومی برندهای خوشبخت و مکنزی مشغول به کار می باشند.
...
View ...
Nojan Soltanpour
May / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی خرداد ماه 99 آقای نوژن سلطانپور مدیر بازاریابی و فروش شرکت پاکان پلاستکار (آیری پلاست) می‌باشند.
نوژَن سلطانپور متولد آبان 1364 در تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه سراسری تهران می باشد. وی تحصیلات دانشگاهی خود را از سال 83 در رشته مهندس فناوری اطلاعات در دانشگاه علوم پایه زنجان شروع کرد. پس از اتمام دوره کارشناسی و همزمان با سپری کردن دوران خدمت سربازی، بصورت پاره وقت در زمینه بازرگانی قطعات الکتریکی و قطعات موبایل در یکی از شرکت های خصوصی بازرگانی مشغول شد. پس از اتمام دوره خدمت و همزمان با شروع تحصیل در دوره کارشناسی ارشد، آشنایی با گروه صنعتی گلرنگ و شرکت پاکان پلاستکار از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ در زمینه تولید محصولات پلاستیکی، به فعالیت در این مجموعه مشغول شد. لانچ برند آیری پلاست از ابتدای سال 92، توسعه فروش برندهای گلرنگ و هوم پلاس در کلیه گروه کالاهای محصولات پلاستیکی خانگی از دستاوردهای شرکت در زمان حضور ایشان بوده و درحال حاضر مدیریت بازاریابی و فروش بیش از 70 ردیف کالای پلاستیکی مصرفی در 7 گروه کالا، همچنین ایجاد ادعای "آسان مصرف" برای اولین بار در بسته بندی محصولات پلاستیکی در ایران در سال 96 که موفق به کسب تندیس 100 برند برتر برای برند آیری پلاست در سال 97 گردید. وی از جناب آقای مهندس مالمیر مدیرعامل شرکت پاکان پلاستکار و فضای قابل رشد و توسعه برای نیروی انسانی در گروه صنعتی گلرنگ بعنوان عوامل تأثیرگذار در موفقیت های کسب شده یاد می کند.
...
View ...
Alireza Poursharif
April / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اردیبهشت ماه 99 آقای علیرضا پورشریف مدیر تبلیغات شرکت شیمی قهرمان (محصولات اتک) می‌باشند.
علیرضا پورشریف متولد آبان 1363 در تهران و دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد تهران می باشد. وی ابتدا تحصیلات خود را در سن 17 سالگی و در رشته مهندسی پزشکی مشهد شروع کرد اما پس از دو ترم و به دلیل علاقه به هنر در رشته گرافیک دانشگاه آزاد تهران مشغول به تحصیل شد. با گذشت تنها دو ترم و به واسطه آشنایی با استاد صالحی توانست در گروه گرافیک صالحی مشغول به کار شود و بیشتر آموخته های خود را مدیون ایشون است. وی بعد از چند سال همکاری با گروه گرافیک صالحی به عنوان مدیر تبلیغات شرکت شیمی قهرمان برای برندهای ( اتک – قهرمان – رووف – لامی یا- روسلا – کیو کیو ) مشغول به کار شد و تا امروز هم این همکاری ادامه دار.
...
View ...
Fatemeh Khavzadi
March / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 99 خانم فاطمه خان زادی مدیر مارکتینگ مجموعه تکدانه و مشاور مارکتینگ لبنیات پاک می‌باشند.
داور مهمان برای بررسی آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 99 فاطمه خان زادی است. او 32 ساله است و دکترای مدیریت صنعتی دارد. او تحصیلات کارشناسی خود را در رشته اقتصاد صنعتی در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز کرد و از همان روزهای اول کار خود را با ورود به صنعت مواد غذایی و با "آب معدنی دماوند" استارت زد، سپس با درک علاقه مندی خود کار حرفه ایی خود را در امور مارکتینگ و برندینگ ادامه داد و پس از همکاری با مجموعه های کالبر، کاله، عالیفرد، سینره، گلدیران و ... در حوزه های مارکتینگ، ترید مارکتینگ و برند در حال حاضر برای دو مجموعه تکدانه و پاک درحوزه مارکتینگ فعالیت می کند. فاطمه خان زادی همچنین از سال 94 استاد دانشگاه تهران شمال نیز می باشد. او نقطه عطف زندگی کاری خود را اعتماد مدیر مستقیم خود در مجموعه کالبر و آموزش های او و سپس همکاری با متخصصین حرفه ای و تحصیلکرده کاله می داند و همواره خود را قدردان و مدیون این عزیزان می داند.
...
View ...
Roya Abaszade Montazeri
February / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اسفند ماه 98 خانم رویا عباس زاده منتظری مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت فرش ساوین می‌باشند.
رویا عباس زاده منتظری متولد 1357 دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات می باشند از سال 1379 فعالیت کاری خود را با مجموعه گروه های فرش ساوین آغاز کرده و از سال 1384 بعنوان مدیریت روابط عمومی و تبلیغات شرکت مشغول به کار شده و با 15 سال سابقه کاری در این حوزه از ابتدای سال 1398 به سمت مدیریت عامل شرکت تسک میران منصوب و پس از آن بعنوان مشاور تبلیغاتی شرکتهای گروه فرش ساوین فعالیت خود را تا به امروز ادامه می دهد
...
View ...
Mohsen Vatani
January / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی بهمن ماه 98 آقای محسن وطنی رئیس دایره تبلیغات بانک صادرات ایران می‌باشند.
داور مهمان برای بررسی آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی بهمن ماه 1398 محسن وطنی است. او 41 ساله است و فارغ‌التحصیل رشته ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است. وطنی در حال حاضر مشاور اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران است و از اسفندماه سال 1397 ریاست دایره تبلیغات این بانک را نیز برعهده دارد. او پیش از اشتغال در بانک صادرات، مدیریت روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی، مدیریت روابط عمومی شرکت تعاونی انبوه سازان مسکن صنعت حمل و نقل هوایی، مدیریت روابط عمومی انجمن مهندسی حمل و نقل ریلی ایران، سرپرستی روابط عمومی مرکز موسیقی و سرود صدا و سیما و مدیریت روابط عمومی فرهنگسرای کودک را بر عهده داشته و به عنوان مشاور رسانه‌ای و فرهنگی با فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و مرکز ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران همکاری داشته است. محسن وطنی را پیش از فعالیت در حوزه روابط عمومی به عنوان شاعر و روزنامه‌نگار می شناسند. او اگر چه تا کنون مجموعه شعرهایش را منتشر نکرده، از سال 1380 تا کنون در انجمن شاعران ایران و از سال 1373 تا کنون در دفتر شعر جوان عضویت داشته و به مدت دو سال نیز عضویت در هیات مدیره دفتر شعر جوان را در کارنامه ادبی خود دارد. وی علاوه بر سردبیری هفته‌نامه دوست نوجوانان و ماهنامه حمل و نقل و توسعه، سال هایی را در روزنامه‌های همشهری، حیات نو، اعتماد، جوان و مجلاتِ کتاب ماه، سروش جوان، الفبا، مهر و خانه قلم زده است. محسن وطنی در کنار فعالیت در حوزه روابط عمومی به عنوان مجری، کارشناس، مشاور کارگردان یا تهیه‌کننده، دستیار برنامه ریز، نویسنده و ... با تعدادی از برنامه‌های تلویزیونی همکاری داشته که برنامه‌های قندپهلو، گنجشک و جبرئیل، لبخند تهران، ماه خدا، باز باران، شعر و زندگی و جنگ تلویزیونی هفت و هفت دقیقه از جمله این برنامه‌هاست. او از سال 1377 تا سال 1382 نیز با عنوان مجری، کارشناس، گزارشگر، نویسنده و سردبیر با شبکه‌های سراسری، فرهنگ و جوانِ رادیو همکاری کرده است.
...
View ...
seyed Ali Seyedrazaghi
December / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی دی ماه 98 آقای سید علی سید رزاقی مدیر تبلیغات گروه صنعتی آرین (شرکت پرژک) می‌باشند.
سید علی سید رزاقی متولد 1359 و دانش آموخته ارتباط تصویری می باشند ایشان فعالیت خود را از سال 83 به عنوان مشاور تبلیغات شروع کرده و در سال 93 با عنوان مدیر تبلیغات به گروه صنعتی آرین پیوست. پس از گذراندن دوره MBA علاوه بر فعالیت در حوزه های تبلیغاتی، تولید محتوا و تدوین سناریوهای تبلیغاتی مجموعه را به عهده گرفت.
...
View ...
Pouyan Ataabadi
November / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آذر ماه 98 آقای پویان عطاآبادی مدیر ارشد برند ایرانسل می‌باشند.
پویان عطاآبادی متولد 1358، تحصیلات مقطع کارشناسی خود را در رشته فیزیک کاربردی به اتمام رساند و پس از 7 سال کار در حوزه‌های تولید، بازرگانی و سپس بازاریابی، تصمیم به ادامه تحصیل در حوزه تخصصی استراتژی‌های بازاریابی گرفت.
وی در سال 1391 و پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی (MBA) از دانشگاه کارلتون کانادا، به شرکت ایرانسل پیوست و پس ازطی مدارج مختلف مدیریتی در دپارتمان بازاریابی در این مجموعه، هم اکنون به عنوان مدیر ارشد برند مشغول به فعالیت است.
...
View ...
Fereshteh Darabipour
October / 2019
Mrs. Fereshteh Darabi Pourshiraz, Integrated marketing communication leader of Behshahr Industrial Group, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in October 2019.
Fereshteh Darabi Pourshiraz - Born in 1988 in Tehran - is a graduate of Visual Communication and is a member of the Iranian Association of Graphic Designers. Her interest in art began from her childhood time under the influence of relatives such as her grandfather, who is a master of painting and imaging, as well as Professor Ali Akbar Sanati, who is known as the father of Iranian sculpture art in Iran. Later, she began her art education by entering School of Art in the field of Graphics; and made her first successful accomplishments in early 2002 at the Kharazmi Festival of Posters. She started professional career in design, idea making and advertising industry in 2008.
In 2015, she joined Behshahr Industrial Group. Based on her rich professional background and her interactions with the experts of branding and advertising Industry, she has been leading the Integrated Marketing Communication (IMC) team in the FMCG section for brands such as Laden Oil, Bahar Oil, Pech Pech, Happy Cake, … till now.
...
View ...
Farbod Mostofi
September / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مهر ماه 98 آقای فربد مستوفی مدیر تبلیغات هولدینگ فرش فرهی می‌باشند.
فربد مستوفی مدیر تبلیغات هولدینگ فرهی است که برندهای آقای فرش و فرش فرهی از مشهورترین زیرمجموعه های آن است. وی که متولد شهر اهواز است تا پایان تحصیلات متوسطه دوره های مختلفی را در انجمن های سینما جوان و تئاتر و سایر مراکز فرهنگی و هنری خوزستان گذراند که ساخت چند فیلم کوتاه، بازی در چند تئاتر، تهیه دو مجموعه عکس و نگارش چند داستان و ... همراه بود.
پس از پذیرش در دانشگاه هنر تهران، وی با تجربه های مختلفی در نقاشی، تئاتر، عکاسی، فیلمسازی، گرافیک، چاپ، اجرا و ... توانست به عنوان یک دانشجوی فعال و نخبه خود را معرفی کند. حاصل این سال ها کسب چند جایزه و تقدیرنامه از فستیوال های داخلی و برگزاری نزدیک به ده نمایشگاه نقاشی انفرادی و گروهی بود. پس از پایان تحصیلات در رشته گرافیک و در زمان سپری کردن کارشناسی ارشد پژوهش هنر، تدریس در دانشگاه های هنر تهران، سوره تهران، سوره شاهرود و دیگر مراکز دانشگاهی مختلف را آغاز کرد و همزمان نیز در زمینه هایی چون برنامه سازی تلویزیونی، گرافیک، طراحی صحنه و لباس، ژورنالیسم و ... فعال بود. پس از آن چند سالی را در صدا و سیما به امر برنامه سازی، مدیریت وبسایت های خبری، مدیریت هنری و ... گذراند. در همه این سال ها، فعالیت در زمینه تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتال و چاپ به عنوان یک فعالیت جانبی برای وی مطرح بود.
در ادامه تجربه اندوزی و کنجکاوی، فربد مستوفی به عنوان مدیر دیجی کالا تی وی، رسانه ویدیویی دیجی کالا مشغول به کار شد و با برنامه‌ریزی و تلاش فراوان، آن را از یک بخش کوچک در یک وبسایت فروش کالا، به یک رسانه قوی تبدیل کرد که با تولیدات مختلف ویدیویی و رادیویی، محصولات متنوعی برای استفاده های داخلی و خارجی برندهای دیجی کالا و دیجی استایل تولید می کرد.
ابتدای سال 1397 وی به خانواده بزرگ فرش فرهی و آقای فرش پیوست و از آن زمان در سمت مدیر تبلیغات، فعالیتهای این دو برند را هدایت می کند. تبلیغات تلویزیونی، محیطی، دیجیتال، آفلاین و چاپی در فضای عمومی و ارائه سرویس های درون سازمانی برای بیش از یک هزار نفر در دستور کار فعلی اوست. وی توانست در مدت کوتاهی که در این مجموعه فعالیت می کند، به گسترش دامنه تبلیغات آقای فرش و فرش فرهی کمک شایانی کند.
فربد مستوفی همچنان در زمینه تبلیغات فعال است و معتقد است در شرایط سخت و رکود اقتصادی فعلی، تبلیغات موثر و همراهی با مخاطب، تنها راه نجات برندهاست.
...
View ...
Alireza Kazeminejad
August / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی شهریور ماه 98 آقای علیرضا کاظمی نژاد مشاور مارکتینگ هلدینگ آروین ملل زرین می‌باشند.
علیرضا کاظمی نژاد متولد 1350 و فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند. ایشان فعالیت حرفه ای خود را با تحقیقات بازاریابی در شرکت مبلغان آغاز نمود و پس از چند سال مدیریت موسسه پژوهشهای بازرگانی اطلاعات فردا (وابسته به گروه مبلغان ) را به عهده گرفت وی عضو هیات موسس انجمن تحقیقات بازاریابی ایران و دو دوره عضو هیئت مدیره ی این انجمن بودند. از سال 1385 بیشتر در حوزه ی مارکتینگ فعالیت نموده و مدیریت بازاریابی شرکت فضاکاران صنعت و بعد از آن مدیر برند در شرکت آریا ملل زرین بودند. در سال 1389 به مدیریت عامل شرکت آریا ملل زرین منصوب و پس از آن به عنوان مشاور بازاریابی هلدینگ آروین ملل زرین فعالیت خود را ادامه دادند. در سوابق وی چند سال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و عضویت در کمیته ی فنی متناظر تحقیقات بازار و پژوهش های اجتماعی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نیز به چشم میخورد.
هلدینگ آروین ملل زرین در حال حاضر مدیریت شرکت کشت و صنعت چین چین، شرکت پاکنام، شرکت بیسکوییت گرجی و برند ایلیکا را در اختیار دارد.
ایشان داوری را با همکاری سرکار خانم ماندانا سینا مدیر مارکتینگ بیسکوییت گرجی انجام داده اند.
...
View ...
Mostafa Basiri
July / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مرداد ماه 98 آقای مصطفی بصیری معاونت بازاریابی گروه سرمایه گذاری کوروش می‌باشند.
مصطفی بصیری که در حال حاضر معاونت بازاریابی گروه سرمایه گذاری کوروش را بر عهده دارد، متولد سال 1359 در شهرستان تویسرکان است و از دوران کودکی فعالیت های ادبی و هنری خود را با جدیت آغاز و پیگیری نمود و در همان دوران کودکی و نوجوانی ضمن کسب چندین بار رتبه نخست در مسابقات شعر و داستان کشوری، آثارش در روزنامه ها و نشریات مختلف منتشر شد. از جمله می توان به نشریاتی چون دنیای سخن، جام جم، سروش، اطلاعات، فرهنگ آشتی، کتاب ماه ادبیات و فلسفه و ... اشاره کرد.
او فارغ التحصیل دفتر سینمای جوان نیز هست و در نوجوانی نوشتن فیلنامه و ساخت فیلم کوتاه را نیز تجربه نمود. بصیری کارشناس ارشد فلسفه هنر از دانشگاه هنر تهران است و نخستین فعالیت های کاری خود را از مطبوعات آغاز نمود و دبیری تحریریه ی روزنامه فرهنگ آشتی را نیز در کارنامه دارد. سه مجموعه شعر و یک رمان نیز به قلم او منتشر شده و آثار دیگری نیز در شرف انتشار دارد. در سال 84 به گروه صنعتی گلرنگ پیوست و به مدت 10 سال مدیریت روابط عمومی و تبلیغات این گروه صنعتی را بر عهده داشت. او همچنین در دوره ای مدیریت طراحی و رابط عمومی شرکت پاکشو را بر عهده داشته و از سال 89 تا 93 مدیر عامل موسسه فرهنگی گلرنگ رسانه بوده است. ایشان ضمن فعالیت های کاری، از جمله دوره های "مدیریت تبلیغات" دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران و همچنین دوره یک ساله "مدیریت پیشرفته بازاریابی" سازمان مدیریت صنعتی ایران را با موفقیت طی کرده است. از نمونه تجربه های کاری او مدیریت طراحی و تبلیغات برند هایی چون اویلا، فامیلا، نانسی، مرسی، کیمبال و ... بوده است. بسیاری از کمپین های تبلیغاتی تولید شده تحت مدیریت ایشان در دوره های مختلف از سوی کارشناسان یا وب سایت های تخصصی بازاریابی به عنوان کمپین برتر سال انتخاب شده است.
...
View ...
Omid Rosta
June / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی تیر ماه 98 آقای دکتر امید روستا مدیر بازاریابی گروه صنعتی پاکشو می‌باشند.
دکتر امید روستا متولد دهه پنجاه می باشند. ایشان دانش آموخته مهندسی، کارشناسی و مدیریت اجرایی دردوره های کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای می باشند.
15 سال سابقه فعالیت درحوزه های تبلیغات فروش بازاریابی داخلی و بین المللی (منتقد تبلیغات) را دارند. افتخار تهیه کنندگی کورپریت ویدیو پاکشو را داشته اند وبرنده دو جایزه از جشنواره نیویورک و ورود به لیست کوتاه جشنواره فیلم نیویورک ۲۰۱۹ با تیزر تبلیغاتی AVE نیز شده اند. ایشان سابقه همکاری با افق کورش، دی ای جی، دانشگاه آزاد، پرتو شید، ریز موج، دنیای تصویر، سائس را دارند .
...
View ...
1234

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram