Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Guest Judge
Nojan Soltanpour
May / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی خرداد ماه 99 آقای نوژن سلطانپور مدیر بازاریابی و فروش شرکت پاکان پلاستکار (آیری پلاست) می‌باشند.
نوژَن سلطانپور متولد آبان 1364 در تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه سراسری تهران می باشد. وی تحصیلات دانشگاهی خود را از سال 83 در رشته مهندس فناوری اطلاعات در دانشگاه علوم پایه زنجان شروع کرد. پس از اتمام دوره کارشناسی و همزمان با سپری کردن دوران خدمت سربازی، بصورت پاره وقت در زمینه بازرگانی قطعات الکتریکی و قطعات موبایل در یکی از شرکت های خصوصی بازرگانی مشغول شد. پس از اتمام دوره خدمت و همزمان با شروع تحصیل در دوره کارشناسی ارشد، آشنایی با گروه صنعتی گلرنگ و شرکت پاکان پلاستکار از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ در زمینه تولید محصولات پلاستیکی، به فعالیت در این مجموعه مشغول شد. لانچ برند آیری پلاست از ابتدای سال 92، توسعه فروش برندهای گلرنگ و هوم پلاس در کلیه گروه کالاهای محصولات پلاستیکی خانگی از دستاوردهای شرکت در زمان حضور ایشان بوده و درحال حاضر مدیریت بازاریابی و فروش بیش از 70 ردیف کالای پلاستیکی مصرفی در 7 گروه کالا، همچنین ایجاد ادعای "آسان مصرف" برای اولین بار در بسته بندی محصولات پلاستیکی در ایران در سال 96 که موفق به کسب تندیس 100 برند برتر برای برند آیری پلاست در سال 97 گردید. وی از جناب آقای مهندس مالمیر مدیرعامل شرکت پاکان پلاستکار و فضای قابل رشد و توسعه برای نیروی انسانی در گروه صنعتی گلرنگ بعنوان عوامل تأثیرگذار در موفقیت های کسب شده یاد می کند.
...
View ...
Alireza Poursharif
April / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اردیبهشت ماه 99 آقای علیرضا پورشریف مدیر تبلیغات شرکت شیمی قهرمان (محصولات اتک) می‌باشند.
علیرضا پورشریف متولد آبان 1363 در تهران و دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد تهران می باشد. وی ابتدا تحصیلات خود را در سن 17 سالگی و در رشته مهندسی پزشکی مشهد شروع کرد اما پس از دو ترم و به دلیل علاقه به هنر در رشته گرافیک دانشگاه آزاد تهران مشغول به تحصیل شد. با گذشت تنها دو ترم و به واسطه آشنایی با استاد صالحی توانست در گروه گرافیک صالحی مشغول به کار شود و بیشتر آموخته های خود را مدیون ایشون است. وی بعد از چند سال همکاری با گروه گرافیک صالحی به عنوان مدیر تبلیغات شرکت شیمی قهرمان برای برندهای ( اتک – قهرمان – رووف – لامی یا- روسلا – کیو کیو ) مشغول به کار شد و تا امروز هم این همکاری ادامه دار.
...
View ...
Fatemeh Khavzadi
March / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 99 خانم فاطمه خان زادی مدیر مارکتینگ مجموعه تکدانه و مشاور مارکتینگ لبنیات پاک می‌باشند.
داور مهمان برای بررسی آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 99 فاطمه خان زادی است. او 32 ساله است و دکترای مدیریت صنعتی دارد. او تحصیلات کارشناسی خود را در رشته اقتصاد صنعتی در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز کرد و از همان روزهای اول کار خود را با ورود به صنعت مواد غذایی و با "آب معدنی دماوند" استارت زد، سپس با درک علاقه مندی خود کار حرفه ایی خود را در امور مارکتینگ و برندینگ ادامه داد و پس از همکاری با مجموعه های کالبر، کاله، عالیفرد، سینره، گلدیران و ... در حوزه های مارکتینگ، ترید مارکتینگ و برند در حال حاضر برای دو مجموعه تکدانه و پاک درحوزه مارکتینگ فعالیت می کند. فاطمه خان زادی همچنین از سال 94 استاد دانشگاه تهران شمال نیز می باشد. او نقطه عطف زندگی کاری خود را اعتماد مدیر مستقیم خود در مجموعه کالبر و آموزش های او و سپس همکاری با متخصصین حرفه ای و تحصیلکرده کاله می داند و همواره خود را قدردان و مدیون این عزیزان می داند.
...
View ...
Roya Abaszade Montazeri
February / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اسفند ماه 98 خانم رویا عباس زاده منتظری مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت فرش ساوین می‌باشند.
رویا عباس زاده منتظری متولد 1357 دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات می باشند از سال 1379 فعالیت کاری خود را با مجموعه گروه های فرش ساوین آغاز کرده و از سال 1384 بعنوان مدیریت روابط عمومی و تبلیغات شرکت مشغول به کار شده و با 15 سال سابقه کاری در این حوزه از ابتدای سال 1398 به سمت مدیریت عامل شرکت تسک میران منصوب و پس از آن بعنوان مشاور تبلیغاتی شرکتهای گروه فرش ساوین فعالیت خود را تا به امروز ادامه می دهد
...
View ...
Mohsen Vatani
January / 2020
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی بهمن ماه 98 آقای محسن وطنی رئیس دایره تبلیغات بانک صادرات ایران می‌باشند.
داور مهمان برای بررسی آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی بهمن ماه 1398 محسن وطنی است. او 41 ساله است و فارغ‌التحصیل رشته ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است. وطنی در حال حاضر مشاور اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران است و از اسفندماه سال 1397 ریاست دایره تبلیغات این بانک را نیز برعهده دارد. او پیش از اشتغال در بانک صادرات، مدیریت روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی، مدیریت روابط عمومی شرکت تعاونی انبوه سازان مسکن صنعت حمل و نقل هوایی، مدیریت روابط عمومی انجمن مهندسی حمل و نقل ریلی ایران، سرپرستی روابط عمومی مرکز موسیقی و سرود صدا و سیما و مدیریت روابط عمومی فرهنگسرای کودک را بر عهده داشته و به عنوان مشاور رسانه‌ای و فرهنگی با فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و مرکز ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران همکاری داشته است. محسن وطنی را پیش از فعالیت در حوزه روابط عمومی به عنوان شاعر و روزنامه‌نگار می شناسند. او اگر چه تا کنون مجموعه شعرهایش را منتشر نکرده، از سال 1380 تا کنون در انجمن شاعران ایران و از سال 1373 تا کنون در دفتر شعر جوان عضویت داشته و به مدت دو سال نیز عضویت در هیات مدیره دفتر شعر جوان را در کارنامه ادبی خود دارد. وی علاوه بر سردبیری هفته‌نامه دوست نوجوانان و ماهنامه حمل و نقل و توسعه، سال هایی را در روزنامه‌های همشهری، حیات نو، اعتماد، جوان و مجلاتِ کتاب ماه، سروش جوان، الفبا، مهر و خانه قلم زده است. محسن وطنی در کنار فعالیت در حوزه روابط عمومی به عنوان مجری، کارشناس، مشاور کارگردان یا تهیه‌کننده، دستیار برنامه ریز، نویسنده و ... با تعدادی از برنامه‌های تلویزیونی همکاری داشته که برنامه‌های قندپهلو، گنجشک و جبرئیل، لبخند تهران، ماه خدا، باز باران، شعر و زندگی و جنگ تلویزیونی هفت و هفت دقیقه از جمله این برنامه‌هاست. او از سال 1377 تا سال 1382 نیز با عنوان مجری، کارشناس، گزارشگر، نویسنده و سردبیر با شبکه‌های سراسری، فرهنگ و جوانِ رادیو همکاری کرده است.
...
View ...
seyed Ali Seyedrazaghi
December / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی دی ماه 98 آقای سید علی سید رزاقی مدیر تبلیغات گروه صنعتی آرین (شرکت پرژک) می‌باشند.
سید علی سید رزاقی متولد 1359 و دانش آموخته ارتباط تصویری می باشند ایشان فعالیت خود را از سال 83 به عنوان مشاور تبلیغات شروع کرده و در سال 93 با عنوان مدیر تبلیغات به گروه صنعتی آرین پیوست. پس از گذراندن دوره MBA علاوه بر فعالیت در حوزه های تبلیغاتی، تولید محتوا و تدوین سناریوهای تبلیغاتی مجموعه را به عهده گرفت.
...
View ...
Pouyan Ataabadi
November / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آذر ماه 98 آقای پویان عطاآبادی مدیر ارشد برند ایرانسل می‌باشند.
پویان عطاآبادی متولد 1358، تحصیلات مقطع کارشناسی خود را در رشته فیزیک کاربردی به اتمام رساند و پس از 7 سال کار در حوزه‌های تولید، بازرگانی و سپس بازاریابی، تصمیم به ادامه تحصیل در حوزه تخصصی استراتژی‌های بازاریابی گرفت.
وی در سال 1391 و پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی (MBA) از دانشگاه کارلتون کانادا، به شرکت ایرانسل پیوست و پس ازطی مدارج مختلف مدیریتی در دپارتمان بازاریابی در این مجموعه، هم اکنون به عنوان مدیر ارشد برند مشغول به فعالیت است.
...
View ...
Fereshteh Darabipour
October / 2019
Mrs. Fereshteh Darabi Pourshiraz, Integrated marketing communication leader of Behshahr Industrial Group, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in October 2019.
Fereshteh Darabi Pourshiraz - Born in 1988 in Tehran - is a graduate of Visual Communication and is a member of the Iranian Association of Graphic Designers. Her interest in art began from her childhood time under the influence of relatives such as her grandfather, who is a master of painting and imaging, as well as Professor Ali Akbar Sanati, who is known as the father of Iranian sculpture art in Iran. Later, she began her art education by entering School of Art in the field of Graphics; and made her first successful accomplishments in early 2002 at the Kharazmi Festival of Posters. She started professional career in design, idea making and advertising industry in 2008.
In 2015, she joined Behshahr Industrial Group. Based on her rich professional background and her interactions with the experts of branding and advertising Industry, she has been leading the Integrated Marketing Communication (IMC) team in the FMCG section for brands such as Laden Oil, Bahar Oil, Pech Pech, Happy Cake, … till now.
...
View ...
Farbod Mostofi
September / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مهر ماه 98 آقای فربد مستوفی مدیر تبلیغات هولدینگ فرش فرهی می‌باشند.
فربد مستوفی مدیر تبلیغات هولدینگ فرهی است که برندهای آقای فرش و فرش فرهی از مشهورترین زیرمجموعه های آن است. وی که متولد شهر اهواز است تا پایان تحصیلات متوسطه دوره های مختلفی را در انجمن های سینما جوان و تئاتر و سایر مراکز فرهنگی و هنری خوزستان گذراند که ساخت چند فیلم کوتاه، بازی در چند تئاتر، تهیه دو مجموعه عکس و نگارش چند داستان و ... همراه بود.
پس از پذیرش در دانشگاه هنر تهران، وی با تجربه های مختلفی در نقاشی، تئاتر، عکاسی، فیلمسازی، گرافیک، چاپ، اجرا و ... توانست به عنوان یک دانشجوی فعال و نخبه خود را معرفی کند. حاصل این سال ها کسب چند جایزه و تقدیرنامه از فستیوال های داخلی و برگزاری نزدیک به ده نمایشگاه نقاشی انفرادی و گروهی بود. پس از پایان تحصیلات در رشته گرافیک و در زمان سپری کردن کارشناسی ارشد پژوهش هنر، تدریس در دانشگاه های هنر تهران، سوره تهران، سوره شاهرود و دیگر مراکز دانشگاهی مختلف را آغاز کرد و همزمان نیز در زمینه هایی چون برنامه سازی تلویزیونی، گرافیک، طراحی صحنه و لباس، ژورنالیسم و ... فعال بود. پس از آن چند سالی را در صدا و سیما به امر برنامه سازی، مدیریت وبسایت های خبری، مدیریت هنری و ... گذراند. در همه این سال ها، فعالیت در زمینه تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتال و چاپ به عنوان یک فعالیت جانبی برای وی مطرح بود.
در ادامه تجربه اندوزی و کنجکاوی، فربد مستوفی به عنوان مدیر دیجی کالا تی وی، رسانه ویدیویی دیجی کالا مشغول به کار شد و با برنامه‌ریزی و تلاش فراوان، آن را از یک بخش کوچک در یک وبسایت فروش کالا، به یک رسانه قوی تبدیل کرد که با تولیدات مختلف ویدیویی و رادیویی، محصولات متنوعی برای استفاده های داخلی و خارجی برندهای دیجی کالا و دیجی استایل تولید می کرد.
ابتدای سال 1397 وی به خانواده بزرگ فرش فرهی و آقای فرش پیوست و از آن زمان در سمت مدیر تبلیغات، فعالیتهای این دو برند را هدایت می کند. تبلیغات تلویزیونی، محیطی، دیجیتال، آفلاین و چاپی در فضای عمومی و ارائه سرویس های درون سازمانی برای بیش از یک هزار نفر در دستور کار فعلی اوست. وی توانست در مدت کوتاهی که در این مجموعه فعالیت می کند، به گسترش دامنه تبلیغات آقای فرش و فرش فرهی کمک شایانی کند.
فربد مستوفی همچنان در زمینه تبلیغات فعال است و معتقد است در شرایط سخت و رکود اقتصادی فعلی، تبلیغات موثر و همراهی با مخاطب، تنها راه نجات برندهاست.
...
View ...
Alireza Kazeminejad
August / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی شهریور ماه 98 آقای علیرضا کاظمی نژاد مشاور مارکتینگ هلدینگ آروین ملل زرین می‌باشند.
علیرضا کاظمی نژاد متولد 1350 و فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند. ایشان فعالیت حرفه ای خود را با تحقیقات بازاریابی در شرکت مبلغان آغاز نمود و پس از چند سال مدیریت موسسه پژوهشهای بازرگانی اطلاعات فردا (وابسته به گروه مبلغان ) را به عهده گرفت وی عضو هیات موسس انجمن تحقیقات بازاریابی ایران و دو دوره عضو هیئت مدیره ی این انجمن بودند. از سال 1385 بیشتر در حوزه ی مارکتینگ فعالیت نموده و مدیریت بازاریابی شرکت فضاکاران صنعت و بعد از آن مدیر برند در شرکت آریا ملل زرین بودند. در سال 1389 به مدیریت عامل شرکت آریا ملل زرین منصوب و پس از آن به عنوان مشاور بازاریابی هلدینگ آروین ملل زرین فعالیت خود را ادامه دادند. در سوابق وی چند سال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و عضویت در کمیته ی فنی متناظر تحقیقات بازار و پژوهش های اجتماعی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نیز به چشم میخورد.
هلدینگ آروین ملل زرین در حال حاضر مدیریت شرکت کشت و صنعت چین چین، شرکت پاکنام، شرکت بیسکوییت گرجی و برند ایلیکا را در اختیار دارد.
ایشان داوری را با همکاری سرکار خانم ماندانا سینا مدیر مارکتینگ بیسکوییت گرجی انجام داده اند.
...
View ...
Mostafa Basiri
July / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مرداد ماه 98 آقای مصطفی بصیری معاونت بازاریابی گروه سرمایه گذاری کوروش می‌باشند.
مصطفی بصیری که در حال حاضر معاونت بازاریابی گروه سرمایه گذاری کوروش را بر عهده دارد، متولد سال 1359 در شهرستان تویسرکان است و از دوران کودکی فعالیت های ادبی و هنری خود را با جدیت آغاز و پیگیری نمود و در همان دوران کودکی و نوجوانی ضمن کسب چندین بار رتبه نخست در مسابقات شعر و داستان کشوری، آثارش در روزنامه ها و نشریات مختلف منتشر شد. از جمله می توان به نشریاتی چون دنیای سخن، جام جم، سروش، اطلاعات، فرهنگ آشتی، کتاب ماه ادبیات و فلسفه و ... اشاره کرد.
او فارغ التحصیل دفتر سینمای جوان نیز هست و در نوجوانی نوشتن فیلنامه و ساخت فیلم کوتاه را نیز تجربه نمود. بصیری کارشناس ارشد فلسفه هنر از دانشگاه هنر تهران است و نخستین فعالیت های کاری خود را از مطبوعات آغاز نمود و دبیری تحریریه ی روزنامه فرهنگ آشتی را نیز در کارنامه دارد. سه مجموعه شعر و یک رمان نیز به قلم او منتشر شده و آثار دیگری نیز در شرف انتشار دارد. در سال 84 به گروه صنعتی گلرنگ پیوست و به مدت 10 سال مدیریت روابط عمومی و تبلیغات این گروه صنعتی را بر عهده داشت. او همچنین در دوره ای مدیریت طراحی و رابط عمومی شرکت پاکشو را بر عهده داشته و از سال 89 تا 93 مدیر عامل موسسه فرهنگی گلرنگ رسانه بوده است. ایشان ضمن فعالیت های کاری، از جمله دوره های "مدیریت تبلیغات" دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران و همچنین دوره یک ساله "مدیریت پیشرفته بازاریابی" سازمان مدیریت صنعتی ایران را با موفقیت طی کرده است. از نمونه تجربه های کاری او مدیریت طراحی و تبلیغات برند هایی چون اویلا، فامیلا، نانسی، مرسی، کیمبال و ... بوده است. بسیاری از کمپین های تبلیغاتی تولید شده تحت مدیریت ایشان در دوره های مختلف از سوی کارشناسان یا وب سایت های تخصصی بازاریابی به عنوان کمپین برتر سال انتخاب شده است.
...
View ...
Omid Rosta
June / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی تیر ماه 98 آقای دکتر امید روستا مدیر بازاریابی گروه صنعتی پاکشو می‌باشند.
دکتر امید روستا متولد دهه پنجاه می باشند. ایشان دانش آموخته مهندسی، کارشناسی و مدیریت اجرایی دردوره های کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای می باشند.
15 سال سابقه فعالیت درحوزه های تبلیغات فروش بازاریابی داخلی و بین المللی (منتقد تبلیغات) را دارند. افتخار تهیه کنندگی کورپریت ویدیو پاکشو را داشته اند وبرنده دو جایزه از جشنواره نیویورک و ورود به لیست کوتاه جشنواره فیلم نیویورک ۲۰۱۹ با تیزر تبلیغاتی AVE نیز شده اند. ایشان سابقه همکاری با افق کورش، دی ای جی، دانشگاه آزاد، پرتو شید، ریز موج، دنیای تصویر، سائس را دارند .
...
View ...
Naser Ghiyasvand
May / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی خرداد ماه 98 آقای ناصر غیاثوند مدیر تبلیغات شرکت زر ماکارون می‌باشند.
ناصر غیاثوند متولد سال 1364 در استان البرز و دانش آموخته مهندسی صنایع غذایی است. او که از دوران کودکی علاقمند به طراحی و نقاشی بود از سال 1383 با شروع فعالیت های خود در حوزه طراحی و گرافیک پای به عرصه هنر و صنعت تبلیغات نهاد و پس از ایجاد کسب و کار در زمینه طراحی تبلیغاتی و کسب تجارب داخلی و بین المللی، در سال 1391 به هلدینگ گروه زر پیوست.
وی با بهره گیری از نیروی جوانی و با دانش کسب کرده از تعامل با خبرگان صنعت تبلیغات در حوزه های گوناگون و با تسلط به آموخته های خود در زمینه استراتژی های بازاریابی، فعالیت های ارتباطی، برندینگ، روابط عمومی و ... در مقام ریاست تبلیغات شرکت زرماکارون و برندهایی نظیر زراویل، سان ماکارون و آرد زر تاکنون مشغول به فعالیت بوده و در این مدت در صنایعی نظیر داروسازی، مد و پوشاک، صنایع الکترونیک، انتشارات و ... نیز به عنوان مشاور تبلیغاتی تجارب موفق و متفاوتی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
...
View ...
Shahin Arpanahi
April / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اردیبهشت ماه 98 آقای شاهین آرپناهی مدیر کل ارتباطات همراه اول می‌باشند.
شاهین آرپناهی متولد 25 تیر 58 و در حال حاضر دقیقا چهل ساله است. تحصیلات دانشگاهی او ابتدا در رشته آمار بود که تا مقطع فوق لیسانس آمار ریاضی ادامه یافت. اما پس از آن مجدداً در مقطع کارشناسی ارشد رشتهMBA با گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و مقطع دکترای خود در رشته مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی را در همین دانشگاه ادامه داد. وی که سابقه فعالیت متنوع و گسترده ای در بخش خصوصی داشت در بین سال های 89 تا 92 مدیر کل برند و ارتباطات رایتل و سخنگوی اپراتور سوم بود که خلق و تولد برند رایتل از رخدادهای مهم این مقطع به شمار می رود. وی همچنین مدیر بازاریابی و فروش شرکت پارس خودرو و مدیر پروژه "بازبینی و ارتقاء برند پارس خودرو" بود و از سال 96 نیز بعنوان مدیر کل ارتباطات و سخنگوی همراه اول در شرکت ارتباطات سیار ایران اشتغال دارد. شاهین آرپناهی در بین بیشتر مردم بعنوان مجری تلویزیون شناخته شده است که حاصل حدود 2 دهه اجرای برنامه های تلویزیونی، عمدتا در شبکه 3 سیما است. در سوابق وی همچنین بیش از یک دهه تدریس دانشگاه به چشم می خورد که البته فعالیت های علمی وی بر خلاف فعالیت های اجرایی اش بیشتر به گرایش پایه تحصیلی وی یعنی آمار و ریاضی بازمی گردد.
...
View ...
Mohammad Esmael Ghods
March / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 98 آقای محمد اسماعیل قدس رئیس هیات مدیره شرکت کدبانو(دلپذیر) می‌باشند.
محمد اسماعیل قدس متولد سال 1329 سمنان است. تحصیلات دوره متوسطه را در رشته ریاضی در سمنان گرفتند و در سال 1347 وارد دانشگاه تهران شدند. ایشان دانش آموخته رشته اقتصاد و دارای مدرک MBA از سازمان مدیریت صنعتی می باشد.
ایشان در اسفند ماه سال 1352 در شرکت مینو به عنوان سرپرست فروش استخدام شدند. بعد از گذراندن یک دوره یک سال و نیم در شهریور 1354 به عنوان مدیر منطقه چند شعبه در شرکت مینو به کار خود ادامه دادند.
در آبان ماه 1362 از شرکت مینو جدا شده و بلافاصله پس از جدایی به اتفاق 3 تن از دوستان همکار در مینو شرکت پخش پگاه را بدون سرمایه گذاری و صرفا با دانش و تخصص پخش که داشتند تاسیس و اقدام به توزیع محصولات کارخانجات شیر پاستوریزه تهران نمودند که با موفقیت غیرعادی که از نظر مغازه داران در این کار داشتند شیر پاستوریزه تهران به شیر پگاه معروف و پس از آن شیر پاستوریزه تهران برند پگاه را برای خود انتخاب نمود. محمد اسماعیل قدس در حال حاضر با سمت رئیس هیات مدیره گروه شرکت های پگاه مشغول به فعالیت هستند.
آقای قدس همچنین بنیانگذار انجمن صنعت پخش ایران است و بیش از 13 سال است که عضو هیات مدیره و دبیر انجمن بوده است که این صنعت را به سمت مدرنیزاسیون و یکپارچگی در مراحل اولیه توسعه بین شرکت های پخش هدایت کرده است.
...
View ...
Maryam Vahidniya
February / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اسفند ماه 97 خانم مریم وحیدنیا مدیر روابط عمومی بانک پارسیان می‌باشند.
مریم وحیدنیا دارای مدرک لیسانس در رشته های روانشناسی و روابط عمومی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی – دانشکده مدیریت دانشگاه تهران می باشند و هم اکنون نیز دانشجوی رشته مدیریت فناوری اطلاعات در گرایش مدیریت دانش هستند.
با طی دوره های مرتبط و حرفه ای در مراکز معتبر آمورشی در حوزه روابط عمومی مانند کارشناسی روابط عمومی فتو ژورنالیسم، خبر نویسی و گزارشگری، دوره تخصصی استاندارد PMBOK مدیریت پروژه، سازمان های دانش بنیان و مدیریت استعدادها. آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی در مراکز آموزش مدیریت دولتی، مرکز آموزش تحقیقات صنعتی ایران، انجمن تحقیقات روابط عمومی ایران، موسسه علوم بانکی و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بیش از بیست سال پیشینه در حوزه روابط عمومی و رسانه و عضویت در انجمن روابط عمومی ایران، انجمن صنفی مطبوعات ایران و انجمن های علمی حوزه آموزش و منابع انسانی، کارشناسی خبره در حوزه های رفتاری و رسانه ها و رسانه های احتماعی می باشد.
سابقه اجرایی مریم وحیدنیا از کارشناس روابط عمومی در شرکت ارج به سال 1375 آغاز و با طی مراحل کارشناس روابط عمومی دربانک پارسیان و کسب تجربه هایی در حوزه های منابع انسانی تا جایگاه مدیریت آموزش بانک و در نهایت مدیریت روابط عمومی بانک ارتقا یافته است.
سوابق مطبوعاتی از نگارش مقالات در نشریات معتبر، ویراستاری ادبی و تخصصی و همچنین راه اندازی نشریه داخلی تا سردبیری مجلات بوده است. همچنین ایشان دارای سوابق پژوهشی در حوزه های آموزش و استعدادیابی در بانک پارسیان می باشند.
...
View ...
Hamidreza Azimi
January / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی بهمن ماه 97 آقای حمیدرضا عظیمی مدیر روابط عمومی بانک شهر می‌باشند.
حمیدرضا عظیمی متولد ۱۳۶۰ و دانش آموخته دکتری مدیریت بازاریابی از دانشگاه آزاد اسلامی پایتخت است. ۶ سال تحصیل در حوزه روابط عمومی در کنار بهترین اساتید حوزه ارتباطات و خلاقیت در ارایه نظریه های کاربردی ارتباطی موجب شده که همواره از وی به عنوان یکی از نخبگان این حوزه نام برده شود. وی که طی سال ها فعالیت در سیستم بانکی کشور تجارب گسترده ای در حوزه بانکداری بدست آورده؛ توانسته به عنوان عضوی تاثیرگزار در شبکه بانکی خصوصی معرفی شود. همچنین سابقه حضور پر رنگ در حوزه تبلیغات و نگارش مقالات گسترده در این حوزه باعث گردید که وی به عنوان مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر معرفی و همواره به عنوان مدیری پاسخگو در میان اصحاب رسانه مطرح شود.
...
View ...
Mohammad Ahmadi Azar
December / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی دی ماه 97 آقای محمد احمدی آذر مدیر روابط عمومی و تبلیغات بانک تجارت می‌باشند.
محمد احمدی آذر متولد 1362 و دانش آموخته مهندسی نرم افزار و MBA از دانشگاه تهران است. تلاقی این دو رشته تحصیلی سبب شده است تا در دوران کاری خود همواره با نگاه سیستمی به حوزه های منابع انسانی ورود داشته باشد. وی تجربه فعالیت در حوزه های برنامه ریزی، روابط عمومی، طراحی سیستم و تبلیغات در سازمان هایی نظیر مپنا، وزارت صنعت معدن و تجارت، بانک توسعه صادرات، بانک شهر و بانک تجارت را دارد. فعالیت او در حوزه تبلیغات رسانه های جمعی از زمان حضورش در بانک شهر به عنوان رئیس اداره تبلیغات پر رنگ تر شد. هم اکنون نیز به عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات بانک تجارت به فعالیت در این حوزه مشغول است و به اذعان بسیاری از آژانس های تبلیغاتی که سابقه کار با او را دارند از جوانان خوشفکر و خلاق حوزه تبلیغات بانکی است که تجربه های موفقی در تبلیغات رسانه های جمعی، فضای مجازی و BTL داشته است.
...
View ...
Mohammad Pazoki
November / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آذر ماه 97 آقای محمد پازکی رئیس هیئت مدیره کانون ایماژ می‌باشند.
آقای محمد پازکی مدیر استراتژی و رئیس هیئت مدیره کانون ایماژ است. پازکی حدود 10 سلل است که در صنعت تبلیغات ایران فعالیت می کند.
او دانش آموخته مدیریت بازاریابی استراتژیک در سازمان مدیریت صنعتی است.
وی در طول فعالیت کاری خود در زمینه تبلیغات و ارتباطات با برندهای مختلفی در ایماژ و خارج از ایماژ پروژه های متعددی را برنامه ریزی و هدایت کرده است که عمده فعالیت او متمرکز بر برنامه ریزی استراتژی ارتباطی و تبلیغاتی می باشد.
پازکی با هدف انتقال تجربه خود در تبلیغات، سابقه ی برگزاری کارگاه و تدریس در دوره های متنوع مباحث تبلیغات را در کارنامه خود دارد.
...
View ...
Mahmod Dehghan Tazarjani
October / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آبان ماه 97 آقای محمود دهقان طزرجانی مدیر عامل شرکت ویژه گرافیک می‌باشند.
آقای دکتر محمود دهقان طزرجانی در سال1352 همزمان با تحصیل در دانشگاه تهران در گروه تولیدی پارس به مدیریت کارآفرین نامدار کشور ( مرحوم حاج برخوردار یزدی) مشغول به کار شد و پس از طی دوره های فشرده فروشندگی وR&D تحت مدیریت گروه ژاپنی شاوب لورنس ( تلویزیون ـ رادیوـ باطری ریاو واک و..) طی پنج سال از فروشندگی تا مدیریت فروش در تهران  ارتقاء پیدا کرد. دوره کارشناسی ارشد او مصادف با شکل گیری انقلاب 1357در ایران بود و او تا اخذ  دکترای روابط امور بین‌الملل ادامه داد. سپس بعنوان مدیرکل  سیمای برون مرزی  و مدیر خرید فیلم های سینمایی و سریال  در بخش بین‌الملل تلویزیون مشغول به کار شد. علاقه او به بازاریابی و تبلیغات موجب گردید که به موازات سفرهای متعدد  به اروپا موفق به پذیرش از دانشگاه بن در کشور آلمان شود و دکترای بازاریابی ( باتخصص کمپین تبلیغاتی ) دریافت کند. دکتر دهقان در سال 1369 بعنوان مشاور فرهنگی و تبلیغاتی وزیر نفت منصوب شد که راه اندازی مجله مشعل و ساخت چهار فیلم سینمایی و دو سریال مستند حاصل ده سال  همکاری او با وزارت نفت بود.  نگارش کمپین های تولد پست بانک، بانک اقتصادنوین،  بانک دی، بانک انصار و در مجموع هفتاد و چهار کمپین در حوزه بانکداری از فعالیت های او در دهه هفتاد است. او در سال 1379 دوره کارشناسی ارشد تبلیغات و بازاریابی را برای دانشگاه صدا و سیما طراحی کرد ومدت ده سال بعنوان مدیر همان دپارتمان  مشغوا به کار بود. دکتر دهقان  تاکنون دو دوره ریاست هیئت مدیره انجمن صنفی شرکتهای تبلیغاتی ( 83-1380 و 1396 تا کنون)را بر عهده داشته و چهارکتاب در حوزه روابط بین‌الملل و چهار کتاب در حوزه تبلیغات و بازاریابی ( با نام‌های بازاریابی و تبلیغات ـ نظریه های تبلیغات ـ کمپین تبلیغاتی ـ فروش ضمانتی ) را نگارش و به چاپ  رسانده است. لیست کامل کمپین ها ی نگارش شده توسط او در سایت drdehghan.com موجود است.
...
View ...
123

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram