Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Home > Best Ads
Best Ads of the September 2020
Bahram Siavashnia
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مهر ماه 99 آقای بهرام سیاوش نیا مدیر تبلیغات و روابط عمومی هافمن می‌باشند.
بهرام سیاوش نیا دارای مدرک کارشناسی عکاسی و طی بیست سال اخیر در عرصه تئاتر و موسیقی فعالیت داشته و مدتی در صنایع غذایی شیرین عسل بعنوان طراح فعالیت نموده و پس از چندی تلاش در عرصه چاپ و تبلیغات راه خود را در این عرصه در راستای توسعه کاری خود برداشته و دوره های برندینگ و تبلیغات پارتیزانی را در آکادمی GIMM آلمان گذرانده و در سال ۹۷ به مجموعه بزرگ هافمن پیوست و تلاش خود در ارتقای این برند را شروع نمود و در سال ۹۸ با کمک و مساعدت و به پشتوانه مدیر عامل مجموعه هافمن ( دکتر حمیدیه ) برای اولین بار تیزر بسیار خاص در صنعت را ایده پردازی و به مرحله اجرا در آورد وی با این تیزر، دیوار چهارم تیزرهای تلویزیونی را شکست.
به گفته وی، او خود را در هافمن پیدا نمود و توانست در این مجموعه با همراهی و همدلی مدیر عامل مجموعه و مدیریت آژانس تبلیغاتی بادکوبه، آقای بابک بادکوبه، حرفه ای گری و حرفه ای بودن در امر تبلیغات را فرا بگیرد و از اینرو خود را همیشه، مدیون و مرهون هافمن و مدیر عامل هافمن می داند. اکنون نیز بعنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومی هافمن در این مجموعه بزرگ ایفای نقش می کند.
Best TV Ads
Best TV Ads of the September 2020 by Guest Judge Bahram Siavashnia
آگهی های تلویزیونی
 1. سن ایچ ، نکتار پرتقال سن ایچ
  داشتن سناریویی کامل و بدون نقص و کارگردانی عالی، تلفیق بسیار خوب هنر و تبلیغات و حرکات انتخابی بسیار خوب در قسمت تئاتر استفاده شده که نشانه پویایی می باشد و همچنین استفاده بسیارصحیح از سفیر برند در بازی و نریشن تیزر از نکات برجسته این تیزر می باشد که آن را در جایگاه اول آگهی های تبلیغاتی مهر ماه قرار می دهد.
  گاها در بسیاری از آگهی های ساخته شده بسیار ناشیانه از سفیر برند استفاده می شود که این هم خود شخصیت سفیر را در مرحله اول زیر سوال برده و سپس به هویت برند ضربه وارد می کند. مثال های فراوانی در این حوزه هست که بخاطر برخی ملاحظات از بردن نام آنان خودداری می گردد ولی در این تیزر با توجه به متن قوی که در آن استفاده شده سناریوی کاملی را ارایه داده و ترکیب رنگ ها و نورپردازی های انجام شده نیز مکمل این متن و در نتیجه تولید یک تیزر موفق رو رقم زده است. خوب دیدن و خوب حرف زدن جزو محسنات بارز این تیزر می باشد.
 2. ایرانسل ، به رنگ جایزه به سبک دیجیتال
  کارگردانی بسیار جذاب و هوشمندانه در نشان دادن مراحل شرکت در قرعه کشی و ارتباط خاص کمیک با مخاطب واستفاده از ترکیب رنگ های سازمانی در رنگ های استفاده شده و اکسه سوارهای طراحی صحنه که اگر صدا را از این تیزر بگیریم باز تشخیص ایرانسل چنان سخت نخواهد بود.
  در بسیاری از آگهی های ساخته شده به کالر برندینگ که موضوعی بسیار مهم و جذاب در عرصه برندینگ می باشد توجهی نمیگردد و اگر صدای آگهی به هر دلیلی در دستگاه پخش مخاطب از دست برود تشخیص اینکه آگهی برای کدام برند می باشد سخت می گردد پس به لحاظ رنگ بندی قاب های انتخابی و حتی رنگ لباس های بازیگران حتما دقت لازم را داشته باشیم .
 3. میهن ، بستنی های میهن
  در این آگهی یک کال تو بک بسیار جذابی اتفاق افتاده با تمام سانسور هایی که بر روی آن اعمال شده است احساس بسیار زیبایی به مخاطب انتقال می دهد و تلفیق نوستالژی این آگهی با فضای مدرن اکنون با متن آگهی هماهنگی لازم را دارد و هدف آگهی از این کار را تامین می کند
  برخا نیاز به توصیف و زیاده گویی در آگهی ها نیست همین که بتوان هویت سازی از گذشته تا حال را به تصویر کشید و بعنوان یک برند قابل اعتماد دیده شد همین کافیست و این در این تیزر به قدرت دیده شده است
 4. همراه اول ، دعوت به تماشای ادامه برنامه
  دلایل انتخاب :‌
  ریتم بسیار مناسب و تمپوی مناسب ورزشی و انتخاب استایل های عالی ( منظور از استایل های عالی اینگونه است که در ترکیب حرکات و فن های کشتی کارگردان این کار نگاه خود را از لوگوی برند جدا نکرده و سعی داشته در ترکیبات حرکات این هویت بصری برند را حفظ نموده و حرکات به گونه ای باشند که جلوه و سایه ای از لوگوی برند را در خود جای دهد ) برای نشان دادن پویایی در مدت بسیار کوتاهی که در اختیار دارد و حفظ هویت بصری ایجاد شده برای برند همراه اول در این آگهی نقطه قوتی برای انتخاب آن می باشد
Best Radio Ads
Best Radio Ads of the September 2020 by Guest Judge Bahram Siavashnia

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram