Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Home > Best Ads
Best Ads of the June 2020
Afsaneh Javanshah
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی تیر ماه 99 خانم افسانه جوانشاه مدیر تبلیغات و روابط عمومی مجموعه خوشبخت می‌باشند.
خانم افسانه جوانشاه متولد اردیبهشت 1366 و دارای مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی و مدیریت تبلیغات می باشند. ایشان فعالیت خویش را از سال 1384 آغاز نمودند و در اواخر سال 1396 به هلدینگ زرین بوکا، صنایع غذایی طبیعت پیوستند و به مدت یکسال مدیریت تبلیغات و روابط عمومی مجموعه طبیعت را بر عهده داشتند سپس در سال 1397 فعالیت خویش را در همان هلدینگ، در شرکت صنایع غذایی زرین صنعت خوشبخت ادامه دادند و از آن زمان تاکنون به عنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومی برندهای خوشبخت و مکنزی مشغول به کار می باشند.
Best TV Ads
Best TV Ads of the June 2020 by Guest Judge Afsaneh Javanshah
آگهی های تلویزیونی
 1. ویتانا ، بیسکوتارت سبوس دار کاکائویی
  تیزری کاملا متفاوت در گروه کیک و بیسکویت بعد از مدتها در تلویزیون رو شاهد بودیم تیزری بسیار هوشمندانه که با استفاده از صدای شخصیت کارتون مانند گروه زیادی از مخاطبان هدفش را درگیر می کند و این صدا تداعی خیلی خوبی در ذهن مخاطب برای دوره طولانی مدتی ایجاد می کند. استفاده از گندم به عنوان کارکتر برای نشان دادن مشخصه محصول جزیی از همان ریزه کاری های هوشمندانه بوده که با ترکیب شکلات مخاطب را به خرید ترغیب می کند. استفاده مناسب و از مشخصه محصول که همان فیبر بالا هست که توسط نریتور بازگو می شود.
 2. همراه اول ، هم داستان تو
  این تیزر به خوبی نمایانگر همان شعار معروف همراه اول است اینکه هیچکس تنها نیست... وقتی همه جا به اینترنت دسترسی داری و همیشه خودت و دوستان و عزیزانت در دسترس هستند یعنی تنها نیستی. تصاویر، لوکیشن ها بیانگر این حس هستند و مخاطب را درگیر و به فکر فرو می برد و لحظه هایی که برای هر کسی که میتونه پیش بیاد یا قبلا پیش اومده رو برای مخاطب یاداوری می کند.
 3. فرش تافته ، فرش 1650 شانه
  نشان دادن ترکیب ظرافت و دقت از گذشته تا امروز به استفاده از ابزارهای قدیمی و مدرن احساس مسولیت و حساسیت برند را برای در اختیار گذاشتن محصول خوب به مصرف کننده اش نشان می دهد و نحوه به تصویر کشیدن هنر دست نیز به زیبایی این تیزر اضافه می کند. از نحوه تصویربرداری و نورپردازی خوب این تیزر هم نباید گذشت و اینکه مشخصات محصول به خوبی توسط نریتور مطرح می شود.
 4. بایودنت ، آدامس بایودنت
  تیزری که مخاطب هدفش را به خوبی نشانه گیری کرده و بخاطر علاقه زیاد همان گروه به مصرف آدامس با مطرح کردن اسنفاده از موادغذایی چون شیر و پنیر و ماست و میوه برای سلامت و زور دندان که خب لازمه خوردن آدامس بوده رو به مخاطبش با استفاده از کارکتر برند یادآوری می کند و در نهایت رسالت مسولیت اجتماعی برند رو به خوبی در اینجا میتونیم ببینیم. و در نهایت شعار بایودنت مراقب دندان های شماست که در نوع خود ساده ولی بسیار اثر گذار است رو نباید فراموش کرد.
Best Radio Ads
Best Radio Ads of the June 2020 by Guest Judge Afsaneh Javanshah
آگهی های رادیویی
 1. محصولات طبیعت ، روغن زیرو ترانس
  در این تیزر معرفی مشخصه های محصول با استفاده از موزیک و ریتم امروزی و ایجاد فضای شاد کاملا مناسب فضایی رادیویی بوده و در خاطر مخاطب می ماند.
 2.  ال سی من ، بذار تنت انتخاب کنه
  مخاطب از همان اول با نریشنی که توسط نریتور گفته میشود درگیر می شود و باعث میشه تا اخر تیزر باهاش همراهی کنه اینکه از دست به پا و به بدن منتهی میشه نکته جذاب تیزر هست.
 3. تو پی تو ، پاپ کورن پنیری و کاراملی
  در این تیزر با استفاده از موزیک و قافیه سازی نمک دارش به خوبی تونسته محصول جدید رو معرفی کنه.
 4. ایزوگام شرق ، عایق های رطوبتی
  در این تیزر با گفتن 30 سال افتخار ما به اعتماد شما، اعتماد عمیق تری رو با مخاطب ایجاد کرده انگار برند داره میگه ما دیگه حرفی نداریم و کاملا مشخصه که به وعدمون عمل کردیم.

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram