Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Home > Best Ads
Best Ads of the March 2020
Fatemeh Khavzadi
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 99 خانم فاطمه خان زادی مدیر مارکتینگ مجموعه تکدانه و مشاور مارکتینگ لبنیات پاک می‌باشند.
داور مهمان برای بررسی آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 99 فاطمه خان زادی است. او 32 ساله است و دکترای مدیریت صنعتی دارد. او تحصیلات کارشناسی خود را در رشته اقتصاد صنعتی در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز کرد و از همان روزهای اول کار خود را با ورود به صنعت مواد غذایی و با "آب معدنی دماوند" استارت زد، سپس با درک علاقه مندی خود کار حرفه ایی خود را در امور مارکتینگ و برندینگ ادامه داد و پس از همکاری با مجموعه های کالبر، کاله، عالیفرد، سینره، گلدیران و ... در حوزه های مارکتینگ، ترید مارکتینگ و برند در حال حاضر برای دو مجموعه تکدانه و پاک درحوزه مارکتینگ فعالیت می کند. فاطمه خان زادی همچنین از سال 94 استاد دانشگاه تهران شمال نیز می باشد. او نقطه عطف زندگی کاری خود را اعتماد مدیر مستقیم خود در مجموعه کالبر و آموزش های او و سپس همکاری با متخصصین حرفه ای و تحصیلکرده کاله می داند و همواره خود را قدردان و مدیون این عزیزان می داند.
Best TV Ads
Best TV Ads of the March 2020 by Guest Judge Fatemeh Khavzadi
در تمام این چند سالی که افتخار داشتم و عضو کوچکی از جامعه تبلیغات بودم همیشه به کمپین ها و تبلیغات توجه کردم و تو ذهن خودم داوری کردم. اما واقعیت این که وقتی از نزدیک می شینی کنار همکاران هسته اصلی تبلیغات، همان ها که با بریف هایی که از مدیران مارکتینگ یا سفارش دهندگان کار، ایده پردازی، هنرمندی و خلق می کنند، متوجه می شی با چه چالش ها و کاستی هایی رو به رو هستند تا خروجی کار را مخاطب ببینه. پس داوری تبلیغات (در این جا مشخصا فقط تیزرهای تلوزیونی) چندان هم کار راحتی نیست بدون این که بدونی سازنده چه قدر تحت فشار مشتری بوده، چه قدر بودجه داشته، چه قدر خوب بریف شده، چه قدر استراتژی برند شفاف بوده و یا چه قدر امکانات انسانی و فیزیکی مناسبی در اختیارش بوده.
با همه این ها چون من هم همه این دغدغه ها و قصه های پشت هر تیزر تبلیغاتی رو نمی دونم نظرات خودم را می دهم با ترکیبی از تجربیات و تخصصی که در این مدت برای برندهای خودم داشتم به عنوان مدیر مارکتینگ و گاهی هم یک مصرف کننده و مخاطب منتظر پشت صفحه تلوزیون که می خواهد بیشتر بداند و از بین حجم انبوه تبلیغاتی که می بیند خسته نشود، نیازش رفع شود و به شعورش احترام گذاشته شود.
پس در این فرآیند سرفصل های زیر رو مبنا قراردادم:
 • تکنیک های فنی
 • خلاقیت های هنری
 • محتوای مناسب تبلیغ
 • درگیری ایی که برای ذهن مخاطب ایجاد می کند
 • میزان موفقیت در انتقال پیام. بیان ساده و قابل درک پیام
 • درجه همسویی محتوای پیام با استراتژی برند
 • دوری از تبلیغات کلیشه ایی ونوآوری. با در نظر گرفتن خلاقیت بدون پیچیده سازی
نکته مهمی که در تیزرهای فروردین وجود داشت هم زمانی آن با سال نو و بیماری کرونا بود و متاسفانه اصرار برندها که حتما به نوعی روی موج ایجاد شده تیزری داشته باشند. توجه به دغدغه های روز مخاطب قطعا ضروری است و نشان از پویایی و زنده بودن برند دارد اما با روش و لینک ارتباطی مناسب. در غیر این صورت مخاطب کاملا این از هم گسستگی و ارتباط اجباری را می فهمد. مثلا آگهی یک برند که در روزهای قرنطینه برای کادر پزشکی که قطعا در بیمارستان ها مشغول هستند و دغدغه خرید آن کالای غیر ضروری برای لوازم منزلشان را ندارند فروش ویژه می گذارد و آن را در تلوزیون اعلام می نماید. یا مثلا برند دیگری که پس از شعار اصلی تبلیغاتی خود که همواره استفاده می کند در پک شات می گوید سال نو را با اپلیکیشن... متفاوت آغاز کنید. آیا این ارتباط و این جمله برای مخاطب ملموس و جذاب است؟
نکته دیگر خواهشی خطاب به همه همکاران چه در ساید مشتری چه در ساید آژانس بیاید همه در برابر انتخاب بازیگران تکراری و لوکیشن های تکراری به شدت مقاومت کنیم. کارگردانان عزیز این موضوع را توجه کنند که چه قدر عدم رعایت این موضوع موجب بی ارزش شدن تبلیغ می گردد. امسال فروردین بازیگر تیزر دو برند آبمیوه یکی بود و متاسفانه در ده ها تیزر دیگر هم ایشان حضور داشت.آیا ما بازیگر کم داریم؟ یا لوکیشن تکراری یک خانه که یک سال است مرتب آن را می بینیم. بهتر است حتما در این مورد هم سو باشیم.
ضمن تشکر از مجموعه مدیا آرشیو برای فرصتی که به من دادند و خسته نباشید به همه همکارانم که قطعا فشار و خستگی زیادی را در شب های سال نو متحمل شدند انتخاب های بنده برای تیزرهای فروردین به شرح زیر می باشد:
 1. محصولات نامی نو ، خوشمزه بگذره
  یکی از بهترین برندینگ ها در تیزرهای نامی نو اتفاق افتاد و به نظرم مهم ترین دلیل آن یکپارچگی فوق العاده صفر تا صد کار بود. از دکوراسیون و انتخاب رنگ ها، گریم ها، محتوای پیام، رنگ ها و سبک های مورد استفاده و در نهایت شعار تبلیغاتی ایی که گویای هویت برند می باشد.
 2. راپیدو ، مایع دست راپیدو
  تیزر آموزش نحوه صحیح شست و شوی دست، این همان بهره گیری متفاوت از موج فکری ایجاد شده در جامعه هست که کاملا در راستای ماموریت و رسالت برند می باشد. پیام ساده و روان.
 3. جورباجور ، در آرایشگاه مردانه چه می گذرد
  من متوجه نشدم متولی این تیزرها چه نهادی است. اما طنز فوق العاده آن که با بهرگیری از ترندهای روز جامعه خلق شده بود، انیمیشن حرفه ایی و خلق شخصیت قابل درک برای مخاطب همه و همه کامل فرهنگ سازی که رسالت این تیزرها بود را به خوبی انجام دادند.
 4. محصولات گلرنگ ، مسابقه نقاشی
  این تیزر هم استفاده مناسبی از موج موجود در جامعه داشت و کاملا در راستای انجام مسؤلیت اجتماعی خود به درستی پیام را به مخاطب رساند.
 5. دورتو ، مایع ظرفشویی دورتو
  به دلیل جلوه های ویژه فوق العاده و توجه به این که حتی کودکان هم بوی باقی مانده روی ظروف را می فهمند و در تغذیه آن ها تاثیر دارد.
 6. محصولات برفود ، آجیل های برفود
  معرفی خوب و دل انگیز خصوصیات محصول و تمرکز بر کیفیت آن از طریق شخصیت بخشیدن به محصولات و شخصیت ها همان نیاز و انتظار مخاطب را دغدغه خود می دانند و سپس موزیک مناسب.
 7. فیلتر سرکان ، فیلترهای سرکان
  به سبب بازی خوب بازیگرها، انتقال پیام خوب و راحت، ساخت عالی (تنها ایراد صداگذاری راننده کامیون بود که به درستی انجام نشده بود)
 8. چای طبیعت ، قرعه کشی چای طبیعت
  بازی عالی بازیگران، ساخت و کارگردانی حرفه ایی. خلاقیت در ترغیب مخاطب به شرکت در قرعه کشی.
Best Radio Ads
Best Radio Ads of the March 2020 by Guest Judge Fatemeh Khavzadi

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram