Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Home > Best Ads
Best Ads of the September 2019
Farbod Mostofi
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی مهر ماه 98 آقای فربد مستوفی مدیر تبلیغات هولدینگ فرش فرهی می‌باشند.
فربد مستوفی مدیر تبلیغات هولدینگ فرهی است که برندهای آقای فرش و فرش فرهی از مشهورترین زیرمجموعه های آن است. وی که متولد شهر اهواز است تا پایان تحصیلات متوسطه دوره های مختلفی را در انجمن های سینما جوان و تئاتر و سایر مراکز فرهنگی و هنری خوزستان گذراند که ساخت چند فیلم کوتاه، بازی در چند تئاتر، تهیه دو مجموعه عکس و نگارش چند داستان و ... همراه بود.
پس از پذیرش در دانشگاه هنر تهران، وی با تجربه های مختلفی در نقاشی، تئاتر، عکاسی، فیلمسازی، گرافیک، چاپ، اجرا و ... توانست به عنوان یک دانشجوی فعال و نخبه خود را معرفی کند. حاصل این سال ها کسب چند جایزه و تقدیرنامه از فستیوال های داخلی و برگزاری نزدیک به ده نمایشگاه نقاشی انفرادی و گروهی بود. پس از پایان تحصیلات در رشته گرافیک و در زمان سپری کردن کارشناسی ارشد پژوهش هنر، تدریس در دانشگاه های هنر تهران، سوره تهران، سوره شاهرود و دیگر مراکز دانشگاهی مختلف را آغاز کرد و همزمان نیز در زمینه هایی چون برنامه سازی تلویزیونی، گرافیک، طراحی صحنه و لباس، ژورنالیسم و ... فعال بود. پس از آن چند سالی را در صدا و سیما به امر برنامه سازی، مدیریت وبسایت های خبری، مدیریت هنری و ... گذراند. در همه این سال ها، فعالیت در زمینه تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتال و چاپ به عنوان یک فعالیت جانبی برای وی مطرح بود.
در ادامه تجربه اندوزی و کنجکاوی، فربد مستوفی به عنوان مدیر دیجی کالا تی وی، رسانه ویدیویی دیجی کالا مشغول به کار شد و با برنامه‌ریزی و تلاش فراوان، آن را از یک بخش کوچک در یک وبسایت فروش کالا، به یک رسانه قوی تبدیل کرد که با تولیدات مختلف ویدیویی و رادیویی، محصولات متنوعی برای استفاده های داخلی و خارجی برندهای دیجی کالا و دیجی استایل تولید می کرد.
ابتدای سال 1397 وی به خانواده بزرگ فرش فرهی و آقای فرش پیوست و از آن زمان در سمت مدیر تبلیغات، فعالیتهای این دو برند را هدایت می کند. تبلیغات تلویزیونی، محیطی، دیجیتال، آفلاین و چاپی در فضای عمومی و ارائه سرویس های درون سازمانی برای بیش از یک هزار نفر در دستور کار فعلی اوست. وی توانست در مدت کوتاهی که در این مجموعه فعالیت می کند، به گسترش دامنه تبلیغات آقای فرش و فرش فرهی کمک شایانی کند.
فربد مستوفی همچنان در زمینه تبلیغات فعال است و معتقد است در شرایط سخت و رکود اقتصادی فعلی، تبلیغات موثر و همراهی با مخاطب، تنها راه نجات برندهاست.
Best TV Ads
Best TV Ads of the September 2019 by Guest Judge Farbod Mostofi
آگهی های تلویزیونی:
 1. دلپذیر ، سس گوجه فرنگی دلپذیر
  یک آگهی مفرح و خوش ساخت با ریتم تند و موزیک شاد، چیزی که دقیقا برای معرفی محصول لازم است، بدون هیچ کلام اضافه‌ای، حس سرخوشی را القا می‌کند. تصاویر تمیز و ساخت حرفه‌ای نیز قابل تقدیر است.
 2. یسکویت مادر ، روز کودک مبارک
  در نگاه اول، تیزر کمکی به "فروش" محصول نمی‌کند، ولی این ویدیو با تم احساسی و ساخت خوبش، بسیار در "قلب" بیننده اثرگذار خواهد بود، مخصوصا برای والدین که خود زمانی کودک بوده‌اند و از هر دو زاویه (کودک و والد) می توانند تیزر را درک کنند.
 3. فروشگاه افق کوروش ، خرید با تخفیف
  یک آگهی شاد دیگر که برخلاف تصور عمومی از برند خشک و رسمی افق کورش، روی نقطه حساس در وضعیت فعلی اقتصادی جامعه انگشت می‌گذارد. تخفیف! موزیک و شعری که به راحتی در ذهن می‌ماند و اگر با یک کمپین 360 درجه همراه شود، می تواند به برند کمک شایانی کند. هر چند که در اجرای تیزر یکی دو اشکال دیده می‌شود که از اهمیت کار می کاهد.
 4. سافتلن ، مایع لباسشویی HD سافتلن
  یک ویدیو دیگر با تم احساسی که بدون اشاره و تاکید بر مزایای محصول، برند خود را در ذهن مخاطب ماندگار می‌کند. صحنه‌های آشنای هر خانه‌ای، با فضاسازی هوشمندانه و لبخندی که بر لب بیننده می‌نشیند.
Best Radio Ads
Best Radio Ads of the September 2019 by Guest Judge Farbod Mostofi
آگهی های رادیویی:
 1. بیسکویت مادر ، یاد دوران شیرین کودکی
  برخلاف تقریبا همه آگهی ها که تنها صدای تیزر ویدیویی را برای استفاده در رسانه شنیداری انتخاب میکنند یکی از معدود تیزرهایی که از ابتدا برای رادیو ساخته شده اند. استفاده از صدای آشنا برای عموم مردم و القای حس نوستالژی و دلتنگی برای محصول از نقاط قوت این آگهی است.
 2. بیمه نوین ، اتوپلاس بیمه نوین
  هدف گیری دقیق برای قشر راننده و هر کسی که ماشین دارد از طریق رادیو، مخصوصا اصنافی مانند راننده تاکسی که بسیار در معرض تصادف و .. هستن. این تیزر نیز به نظر می رسد که از ابتدا برای رادیو ساخته شده باشد که البته می توانست از ظرفیتهای رسانه رادیو بیشتر و بهتر استفاده کنند.
 3. برنج امتیاز ، گزارش مسابقه
  یک آگهی شاد که یکی از معدود تیزرهای واقعا رادیویی است، با وجود آنکه چندان رابطه منطقی بین ورزش و کشتی و .. وجود ندارد، مخاطب تا پایان برای رمزگشایی همراهی می کند. چند تکیه کلام و متن مناسب برای آگهی نیز از دیگر نقاط قوت آن است.
 4. همراه اول ، رکورد دار سرعت اینترنت همراه
  انتخاب این آگهی برای رسانه رادیو، بسیار هوشمندانه بوده است، شنونده رادیو عموما در سفر و حرکت است و امکان استفاده از اینترنت ثابت را ندارد و برند به خوبی، کسانی که در کوچه و خیابان در حال استفاده از اینترنت هستند را نشانه رفته است. آگهی ساده و سرراست به خوبی تصور عام از "سرعت بالای اینترنت" را القا می کند.

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram