Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Home > Best Ads
Best Ads of the April 2019
Shahin Arpanahi
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اردیبهشت ماه 98 آقای شاهین آرپناهی مدیر کل ارتباطات همراه اول می‌باشند.
شاهین آرپناهی متولد 25 تیر 58 و در حال حاضر دقیقا چهل ساله است. تحصیلات دانشگاهی او ابتدا در رشته آمار بود که تا مقطع فوق لیسانس آمار ریاضی ادامه یافت. اما پس از آن مجدداً در مقطع کارشناسی ارشد رشتهMBA با گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و مقطع دکترای خود در رشته مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی را در همین دانشگاه ادامه داد. وی که سابقه فعالیت متنوع و گسترده ای در بخش خصوصی داشت در بین سال های 89 تا 92 مدیر کل برند و ارتباطات رایتل و سخنگوی اپراتور سوم بود که خلق و تولد برند رایتل از رخدادهای مهم این مقطع به شمار می رود. وی همچنین مدیر بازاریابی و فروش شرکت پارس خودرو و مدیر پروژه "بازبینی و ارتقاء برند پارس خودرو" بود و از سال 96 نیز بعنوان مدیر کل ارتباطات و سخنگوی همراه اول در شرکت ارتباطات سیار ایران اشتغال دارد. شاهین آرپناهی در بین بیشتر مردم بعنوان مجری تلویزیون شناخته شده است که حاصل حدود 2 دهه اجرای برنامه های تلویزیونی، عمدتا در شبکه 3 سیما است. در سوابق وی همچنین بیش از یک دهه تدریس دانشگاه به چشم می خورد که البته فعالیت های علمی وی بر خلاف فعالیت های اجرایی اش بیشتر به گرایش پایه تحصیلی وی یعنی آمار و ریاضی بازمی گردد.
Best TV Ads
Best TV Ads of the April 2019 by Guest Judge Shahin Arpanahi
آگهی های تلویزیونی
 1. اکتیو ، مایع ظرفشویی های اکتیو
  ویدئوی منتخب اول که تنها ویدئوی قابل تحسین در بین آگهی های پخش شده در اردیبهشت ماه است به محصول مایع ظرفشویی برند اکتیو تعلق دارد. نمونه ای از یک کار خوب، دارای سناریو و خط داستانی روشن و البته مطلوبی است که تلاش می کند پیام تبلیغاتی درست، مؤثر و مناسبی را انتقال دهد. جذابیت و انسجام، جلوه های بصری جذاب که با تکنیکی بالا و به خوبی تصویر برداری و تدوین شده است، به همراه بازی خوب بازیگران یک تیزر جذاب را شکل داده است. هشدار اولیه در خصوص استفاده از مواد مصنوعی برای جلوگیری از اسراف جذاب و بکر بوده و موجب توجه بیشتر بیننده می شود. در این آگهی استفاده مناسب از موسیقی و بهره گیری به اندازه از کلام و متنی که به درستی تدوین یا اصطلاحاً کپی شده، شاخص است. تمرکز بر ویژگی خاص محصول لازمه یک آگهی خوب است و روشن بودن هدف سازندگان آگهی که همان انتقال پیام "قدرت" در مایع ظرفشویی اکتیو است موجب شده که بر خلاف بسیاری آگهی های دیگر، انتقال پیام در این آگهی به خوبی و با شفافیت صورت پذیرد. تعلیق بکار گرفته شده در این آگهی میزان درگیری ذهنی مخاطب را افزایش داده است. آگهی بگونه ای ساخته شده است که دفعات تکرار مشاهده آن نیز از جذابیت آن نمی کاهد و ملال آور نخواهد بود. با توجه به شرایط این روزهای تبلیغات در کشور، لزوم تولید و دیده شدن تیزرهایی مشابه این، در این روزها بسیار احساس می شود، حتی اگر نقدهایی چون کپی کردن از نمونه های خارجی به آنها وارد باشد.
 2. چینی پردیس کاشان ، ظروف چینی پردیس
  دومین آگهی منتخب اردیبهشت ماه به چینی پردیس اختصاص دارد. تعلیق مناسب و جذاب، طراحی داستان و انتخاب موقعیت های مکمل یکدیگر در کنار بازی به نسبت خوب کاراکترهای انتخاب شده، در کنار تصویربرداری قابل قبول در مجموع بدنه اصلی آگهی را قابل قبول ساخته است. استفاده بسیار خوب از موسیقی و بخصوص تناسب آن در زمینه های متنوع، در کنار کپی مناسب متن آگهی در موقعیت های تعریف شده نیز بر جذابیت آگهی می افزاید. ای کاش پر گویی های پایانی بخصوص بر شمردن نامرتب کشورهای ریز و درشتی که صادرات این محصول به آنها انجام شده نمی بود تا می توانستیم از این آگهی بعنوان یک آگهی فاخر و بی نقص یاد کنیم. متاسفانه در بسیاری موارد تلاش برای گنجاندن پیام های متعدد و استفاده بیشتر از فضای تبلیغ موجب افت کیفیت آگهی می شود که این مورد یکی از مثال های قابل ذکر در این خصوص است که عبارات افزوده شده جز طولانی و کم اثر کردن آگهی معمولاً نقش دیگری را ایفا نمی کند. همچنین از یک آگهی با چنین طراحی مطلوبی انتظار می رود با پک شات بهتری جمع بندی شود که بنظر می رسد دقت لازم در این خصوص نیز صورت نگرفته است. بعنوان جمع بندی نهایی بدنه تیزر بخوبی طراحی و ساخته شده است، اما بخش های پری پک شات و پک شات از کیفیت و نمره تیزر کاسته اند.
 3. فرش دیبا ، فرش تینتورا
  فرش دیبا سومین آگهی منتخب است. در کنار تلاش های کاملا فروش محوری که این روزها بی توجه به جایگاه ذهنی فرش ایرانی ساخته و پخش می شوند این آگهی با نمایش خوب و فاخر فرش های اعلای ایرانی، زنده نمایی نقوش فاخر برآمده از فرهنگ ایرانی، و بطو کلی تمرکز بر جایگاه فرش ایرانی و وام گیری از این اعتبار به سود برند دیبا، در ارتقاء جایگاه این برند مؤثر است. گفتارحداقلی و بهره گیری از کلمات فاخر در تنظیم متن آگهی، بویژه استفاده از عبارت "نوبافته اسرار ایرانی"در متن آگهی که در آن هوشمندانه از چیدمان عبارات حاوی معانی متضاد و مکمل استفاده شده است، قابل تحسین است. در مجموع تنظیم متن و کپی آگهی خوب است.
 4. اکشن ، آدامس های اکشن
  چهارمین آگهی منتخب اردیبهشت ماه تیزر اکشن است. این تیزر با توجه به گروه مخاطبین و مسیری که این برند در پیش گرفته می تواند در انتقال پیام مورد نظر برند مؤثر عمل کند. گفتار حداقلی، تکنیک ساخت کامپیوتری و سناریوی طراحی شده همنوا و تقویت کننده یکدیگر بوده و تیزر از انسجام درونی مطلوبی برخوردار است. موضوعی که متاسفانه گاهی کمتر مورد توجه قرار می گیرد.
Best Radio Ads
Best Radio Ads of the April 2019 by Guest Judge Shahin Arpanahi

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram