Search
 


Judge Review
 

Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Home > Best Ads
Best Ads of the March 2019
Mohammad Esmael Ghods
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 98 آقای محمد اسماعیل قدس رئیس هیات مدیره شرکت کدبانو(دلپذیر) می‌باشند.
محمد اسماعیل قدس متولد سال 1329 سمنان است. تحصیلات دوره متوسطه را در رشته ریاضی در سمنان گرفتند و در سال 1347 وارد دانشگاه تهران شدند. ایشان دانش آموخته رشته اقتصاد و دارای مدرک MBA از سازمان مدیریت صنعتی می باشد.
ایشان در اسفند ماه سال 1352 در شرکت مینو به عنوان سرپرست فروش استخدام شدند. بعد از گذراندن یک دوره یک سال و نیم در شهریور 1354 به عنوان مدیر منطقه چند شعبه در شرکت مینو به کار خود ادامه دادند.
در آبان ماه 1362 از شرکت مینو جدا شده و بلافاصله پس از جدایی به اتفاق 3 تن از دوستان همکار در مینو شرکت پخش پگاه را بدون سرمایه گذاری و صرفا با دانش و تخصص پخش که داشتند تاسیس و اقدام به توزیع محصولات کارخانجات شیر پاستوریزه تهران نمودند که با موفقیت غیرعادی که از نظر مغازه داران در این کار داشتند شیر پاستوریزه تهران به شیر پگاه معروف و پس از آن شیر پاستوریزه تهران برند پگاه را برای خود انتخاب نمود. محمد اسماعیل قدس در حال حاضر با سمت رئیس هیات مدیره گروه شرکت های پگاه مشغول به فعالیت هستند.
آقای قدس همچنین بنیانگذار انجمن صنعت پخش ایران است و بیش از 13 سال است که عضو هیات مدیره و دبیر انجمن بوده است که این صنعت را به سمت مدرنیزاسیون و یکپارچگی در مراحل اولیه توسعه بین شرکت های پخش هدایت کرده است.
Best TV Ads
Best TV Ads of the March 2019 by Guest Judge Mohammad Esmael Ghods
آگهی های تلویزیونی
 1. کمیته امداد ، حضور مهربان ما
  این آگهی حضور مادر بزرگ را در دو موقعیت مختلف نشان می دهد: یکی در جمع فرزندان و با روحیه ای شاد و سرشار از حس غرور و شادمانی به عنوان عزیز یک خانواده و دیگری تنها و در حالتی غمگین و خموده. این آگهی با نمایش ماهرانه این موقعیت ها کنار هم به همه ما تلنگر می زند که حضور ما کنار بزرگترها چقدر می تواند در آنها احساس امنیت و شادی ایجاد کند و همه ما با درگیر شدن در مشغولیات روزمره، این شادی را از آنها دریغ می کنیم. این آگهی با انتقال این پیام و ایجاد این تلنگر، بسیار تأثیر گذار بوده است.
 2. آیری پلاست ، محصولات آیری پلاست
  این تیزر با موزیکی ریتمیک و جذاب، انواع مختلف محصولات این برند را با کاربردشان در جمع یک خانواده به نمایش می گذارد. در واقع این تیزر با نمایش خانواده در فضایی شاد، کاربرد انواع محصولات برند را بسیار ساده و جذاب نشان می دهد. فضاسازی، چیدمان دکور، بازی بازیگران در کنار موسیقی ای که بارها نام محصول و برند را تکرار می نماید باعث می شود این تیزر در کمال سادگی و به دور از اغراق در ذهن مخاطب نقش ببندد. در واقع تیزر با استفاده از عناصر دیداری قوی و موثر، دکور و فضاسازی مناسب در زمان مناسب پیام را منتقل می کند.
 3. محصولات عالیس ، بطری های ضد نفوذ نور
  این آگهی با نمایش تمامی المان های تأثیر گذار بر مصرف کننده، نمونه کامل یک آگهی موفق بوده که توانسته پیام خود را به خوبی نشان دهد. این آگهی از زبان مادر خانواده که نماد مراقبت، دلسوزی و دقت در مواد غذایی مورد استفاده یک خانواده است بیان شده و در کنار آن با نمایش کارخانه عالیس و فرآیند تولید محصولات آن، به طور کامل به بیننده حس سلامت و مورد اطمینان بودن محصولات را القا می نماید. توضیح در خصوص ترکیبات و طعم دهنده ها نیز به نحوی بیان می شود که هر بیننده ای را ترغیب می نماید که برای یک بار هم که شده این محصولات را امتحان نماید و این یعنی آگهی کار خود را به درستی انجام داده و باعث ترغیب مصرف کننده شده است.
 4. ال سی من ، پوشاک مردانه ال سی من
  این آگهی با استفاده از موزیک کلاسیک سعی کرده است قدمت برند ال سی من را نشان دهد و همچنین با بکارگیری کاراکترهای جوان در تیزر سعی کرده است به روز بودن و استفاده از آخرین مدهای روز دنیا را نیز نشان دهد. این آگهی به خوبی توانسته است دو عنصر سادگی و زیبایی را در کنار یکدیگر نمایش دهد. طراحی متناسب با سلیقه های مختلف از ویژگی هایی است که در تیزر به آن اشاره شده است.
Best Radio Ads
Best Radio Ads of the March 2019 by Guest Judge Mohammad Esmael Ghods
آگهی های رادیویی
 1. سالانه 15000 نفر بر اثر تصادف می میرند
  نکته قابل توجه در خصوص این آگهی این است که در تمام زمان پخش آن هیچ کلمه ای گفته نمی شود و با شنیدن صداهایی آشنا مانند تایپ کلمات در صفحه تلفن همراه و ارسال و دریافت پیام، شنونده را مطلع می سازد که فردی در حال استفاده از تلفن همراه خود است. شنیده شدن صدای بوق و ترمز و در نهایت تصادف به شنونده گوشزد می نماید که به همین راحتی ممکن است که یک استفاده ساده از تلفن همراه در زمان رانندگی برای ما خطرآفرین باشد و پس از آن پیام آگهی بیان می گردد. در واقع این آگهی به سادگی و بدور از هر سخنی ما را در موقعیت مشابه قرار داده و به ما تلنگر می زند و این یعنی ارائه پیام به درستی صورت پذیرفته است.
 2. محصولات عالیس ، شیر عالیس
  این تیزر با حال و هوای نوروزی و با بیانی کودکانه، نام برند را در غالب شعر و موسیقی بارها تکرار می نماید و در کنار آن در خصوص محصول نیز توضیح و تعاریفی ارائه می دهد. این حد برای یک پیام رادیویی نوروزی و ریتمیک مناسب و جذاب بوده است.
 3. بانک ملت ، امسال سال اوج گرفتن است
  این آگهی با توجه به اینکه یک آگهی نوروزی بوده است به خوبی توانسته خدمات خود را در کنار یک شعار مناسب به شنونده القا نماید. انتخاب این شعار در روزهای آغازین سال با این موضوع که هر فردی در آغاز سال جهت پیشرفت خود برنامه ریزی می نماید تناسب کامل داشته و شنونده را ترغیب می نماید تا برای اوج گرفتن در سال جدید با ین بانک همراه شود.
 4. محصولات عالیس ، شیر قهوه عالیس
  این آگهی که نسخه رادیویی آگهی تلویزیونی این برند است، در مدت زمانی کوتاه با تکرار نام برند و انتقال پیام آن توانسته به صورت مختصر و مفید در خصوص محصولات توضیحاتی را ارائه نماید.

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram