Search
 


Judge Review
 


Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Home > Best Ads
Best Ads of the January 2019
Hamidreza Azimi
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی بهمن ماه 97 آقای حمیدرضا عظیمی مدیر روابط عمومی بانک شهر می‌باشند.
حمیدرضا عظیمی متولد ۱۳۶۰ و دانش آموخته دکتری مدیریت بازاریابی از دانشگاه آزاد اسلامی پایتخت است. ۶ سال تحصیل در حوزه روابط عمومی در کنار بهترین اساتید حوزه ارتباطات و خلاقیت در ارایه نظریه های کاربردی ارتباطی موجب شده که همواره از وی به عنوان یکی از نخبگان این حوزه نام برده شود. وی که طی سال ها فعالیت در سیستم بانکی کشور تجارب گسترده ای در حوزه بانکداری بدست آورده؛ توانسته به عنوان عضوی تاثیرگزار در شبکه بانکی خصوصی معرفی شود. همچنین سابقه حضور پر رنگ در حوزه تبلیغات و نگارش مقالات گسترده در این حوزه باعث گردید که وی به عنوان مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر معرفی و همواره به عنوان مدیری پاسخگو در میان اصحاب رسانه مطرح شود.
Best TV Ads
Best TV Ads of the January 2019 by Guest Judge Hamidreza Azimi
آگهی های تلویزیونی
 1. بانک ملت ، پالایشگاه ستاره خلیج فارس
  این تیزر کاملا در راستای برندینگ می باشد و حس شکوه و اجرای پروژه ای عظیم و اتصال آن به یک برند را منتقل میکند. برانگیختن حس عرق ملی و نشان دادن زحمت کارگران در فضای سخت کاری از مزایای این تیزر است که همگامی این تصاویر با موسیقی بی عیب کاملا مشهود است.
  افکت ها و تصاویر کامپیوتری کاملا براساس برندینگ بانک ملت می باشد که نشان از ریز بینی سازندگان است.
 2. شرکت ایرانسل ، پیشرفت
  با توجه به تعداد مصادیق و صحنه های مرتبط و همچنین ایجاد علامت سوال از نقاط قوت تیزر محسوب می شود، استفاده از تصاویر شارپ و بازی باور پذیر بازیگران پر تعداد برای تیزر جذابیت تیزر را چند برابر کرده. برانگیختن حس نوستالژی و استفاده از افکت های کامپیوتری به موقع، نشان از خلاقیت کارگردان دارد. شروع و پایان هدفمند که نیاز اولیه هر تیزر موفق می باشد که در تیزر ایرانسل کاملا مشهود است. موسیقی ریتم یکنواختی دارد که البته با توجه به تصاویر منقطع و متصل به هم مخاطب بیشتر درگیر دیدن می شود تا شنیدن، شعار تیزر جذاب می باشد و کاملا همسو با جامعه است که نشان از مردمی بودن یک برند دارد.
 3. گروه صنعتی آترین ، رادیاتور قرنیزی آترین
  تیزری هدفمند برای نمایش قدرت پکیج در منزل که هم گامی آن با تصاویر سه بعدی چشمان مخاطب را جذب می کند، سناریو تیزر کاملا هدفمند بوده و توانسته مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد، از نقاط قوت این تیزر می توان به بازی خوب و باور پذیر بازیگر اشاره کرد کاملا درست حس سرما و گرما را به مخاطب القا می کند، صدای نریتور کاملا بروی تصاویر نشسته و همزمان با نمایش تیزر توانسته محصول را به خوبی معرفی کند. همچنین نشان دادن نحوه پیاده سازی محصول با تصاویر گرافیکی که مغایر با بقیه برندها می باشد توانسته حس اعتماد به تهیه محصول را بین مخاطبان ایجاد کند.
 4. بروکس ، چراغ های خطی بروکس
  شروع تیزر با ایجاد ابهام و سوال می باشد که دیالوگ این حس را دو برابر میکند، کلمات دیالوگ کاملا هوشمندانه کنار هم چیده شده است که صدای نریتور توانسته حس کنجکاوی را بین مخاطب ایجاد کند، در صحنه بازی فوتبال استفاده از صدای زیر کودکان در کنار صدای نریتور توانسته فضای دوستانه ای ایجاد کند. استفاده از تصاویر گرافیکی به موقع در کنار نشان دادن تغییر در زندگی روزمره و پیشرفت تکنولوژی کاملا با تصاویر واقعی همخوان است که کارگردان توانسته این پیشرفت را به محصول گره بزند.
Best Radio Ads
Best Radio Ads of the January 2019 by Guest Judge Hamidreza Azimi
آگهی های رادیویی
 1. محصولات ایلیکا ، تن ماهی فلفلی ایلیکا
  شعر استفاده شده در تیزر کاملا همسو با ریتم است و استفاده از دو شخصیت برای خواندن شعر تیزر را جالب تر کرده است، صدای موسیقی بسیار پایین است و بیشتر ریتم خود نمایی می کند که همین موضوع باعث شده گوش مخاطب بیشتر درگیر متن شود تا موسیقی و در نهایت باعث می شود که محصول بیشتر معرفی گردد.
 2. محصولات بیک ، عطر بیک
  با اینکه می توان گفت استفاده از افکت صوتی مشهور و گوش اشنای اسپری تکراری است و شاید اولین چیزی است که به ذهن هر کسی می رسد برای معرفی محصول به صورت صوتی اما عطر بیک توانسته با صداهای مناسب نریتورها و دیالوگ های جذاب و ایجاد حس آشنا و صمیمی و گره زدن آن با روزمرگی مخاطبان خلاقیت را در این تیزر بالا ببرد در راستای برندینگ حرکت کند.
 3. ایرانسل ، جوایز دنباله دار ایرانسل
  تولید کنندگان در این تیزر به خوبی توانسته اند با استفاده از نریشن ها و اصوات محیط را تصویر سازی کنند که می توان گفت مهم ترین مسئله در ساخت یک تیزر رادیویی است که با همین خلاقیت ها موفق شده‌اند گوش مخاطب را درگیر خود کنند و مخاطب صبر کند تا محصول معرفی شود، از طرفی تعلیق و کنجکاوی لازم را در مخاطب ایجاد میکند که چه جایزه ای قرار است در انتظار او باشد.
 4. بانک پارسیان ، صندوق امانات
  در این تیزر صدای گوینده رسا و خوب شنیده می شود و همچنین موسیقی خوب و مرتبطی دارد ضرباهنگ کاملا مناسب است و شروع و پایان کاملا رعایت شده است، نکته دیگر که جذابیت تیزر را بالا می برد استفاده از صدای اصلی باز و بسته شدن درب صندوق امانات است که کاملا خلاقانه و فکر شده است، در کل می توان گفت تیزری جذاب برای رادیو می باشد.

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram